Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számítsunk ha Kirgizisztá...

Mire számítsunk ha Kirgizisztánból jönnek hozzánk munkások?

Figyelt kérdés
Bejelentették hogy jönnek hozzánk a céghez Kirgizisztánból emberek. Milyenek a kirgizek? Milyen nyelven lehet velük egyáltalán beszélni? Értenek ők valamihez? Komolyan fogják venni a munkát?
jan. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha értesz oroszul, és ők is elég idősek, akkor talán oroszul beszélhetsz velük. Feltéve, hogy nem tudnak angolul, mert ha tudnak, akkor inkább angolul beszélj.


Azt mondják az ázsiai emberekről, hogy Európába jövet komolyan veszik a munkát. Persze ez függ attól is, hogy milyen cégről van szó, milyen munkára jönnek, milyen távra.

jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Crisopher ***** válasza:
91%
Arra, hogy betanítás után titeket kirúgnak
jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos minden esely megvan, h Crisophernek igaza legyen...

Hol vannak a kutya, hazaarulo fideszesek?

jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, mint a 2-es. Sajnálom.
jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5 indiai jött 5 magyar ment, mind a cég saját alkalmazottja volt...
jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs jó előérzetem, kezdj el más munka után nézni fű alatt 🤞 Lehet téged nem küldenek el,de mindig legyen B terved.

#5 sajnálom,ez borzalmas 😔

jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!