Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lesznek irigyeim ettől?

Lesznek irigyeim ettől?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok,vezetői pozícióra kértek fel úgy,hogy a szakmám teljesen más mint amiben dolgozom,sőt igazából nincsen 2 hónapja sem,hogy elkezdtem ebben a szakmában dolgozni,de a vezetőség engem talált erre a pozícióra a legmegfelelőbbnek,mások pedig akik arra a pozícióra jelentkeztek amit én kaptam,végül nem jött össze a dolog,tartok kicsit,hogy ez miatt fújni fognak rám,pedig nekem nem volt célom így az elején magasabb szintre lépni. Mit gondoltok,lehet ebből a későbbiekben probléma?

jan. 17. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván frusztráltak lesznek, és téged látnak majd elsősorban hibásnak nem a vezetőséget.
jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem lehet. És ebben az esetben és jogosnak is látom. Nem a korod miatt. De te magad írod, hogy csak 2 hónapja dolgozol, nemhogy ott, hanem ebben a szakmában. Szerintem ez nagyon nagy tiszteletlenség a vezetők részéről azokkal szemben, akik tapasztaltabban és jobban ismerik a szakmát és a céget is. Én nem biztos, hogy elfogadtam volna. Egyébként sem szeretek vezető lenni, mert sokkal több munka és felelősség. De ha nem is értek hozzá annyira, akkor meg nagyon gáz. Legalábbis nekem az lenne, nem azért mert mások mit gondoltam, hanem hogy én mit gondolok magamról.
jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
hát így nekem ennyiből a lenne a legelső tippem, hogy valami sunyiság készül felszínre bukkanni a cégnél, és kellett valaki, aki elviszi a balhét és nem nagy veszteség a cégnek az elvesztése...
jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
#3+1
jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos lesznek, mert az átlag magyar gerinctelen ahhoz, hogy ilyen esetben a főnökségnek szemrehányást tegyen, inkább téged csesztetnek.
jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem valahogy ez a vezetői döntés sántít. Nulla tapasztalattal 2 hó után téged választanak?

Már meg ne haragudj, de nem valami sumákolás áll a háttérben és csak egy "hülye" kell nekik, akire majd rákennek ezt azt?

jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn általában tisztelem ès felnèzek azokra akik fiatalon is jó poziban vannak.

Nem véletlenül vannak ott, nyilván tehetségesek, magabiztosak, jól teljesítenek.

Semmi irigység nincs bennem.

Ezúton is gratulálok neked.

jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez egy magyar cég akiknek elég sok üzletük van,több mint 50,én igazából a vezető helyettese lennék,ha ő nincsen,akik pedig fitoktatják,hogy ők vezetőként ezt meg azt máshogy csinálnák,úgy,hogy a cég moráljába ez nem illik bele,nem gondolnám,hogy erre a pozira jó választás lenne,ha a többi üzletben jól működnek a szabályok akkor nem gondolnám,hogy változtatni kellene már pedig ők akik erre a pozira jelentkeztek szeretnének változtatni csak az okkal senkinek nem tetszik,illetve nagyon az látszik rajtuk,hogy többnek gondolják magukat mint amilyen poziban vannak.
jan. 17. 11:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Illetve mellettem lesz még más is akit kiemelnek a csapatból más pozícióba.
jan. 17. 11:37
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Jó vezető csak kellő önbizalommal lehetsz. Amíg ez itt kérdés idegenek felé és mindenféle kognitív torzítás van a fejedben olyan dolgokról, amiket előre vetítesz,ég sem történtek, sajnos addig nem jósolok sok jövőt, vagy valóban sumákolás van a háttérben.
jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!