Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám ignoralni a lanyt...

Hogy tudnám ignoralni a lanyt munkahelyrol, aki egy hetet atjon hozzánk a mi muszakunkba, de ő nekem hónapok óta tetszik, azonban én nem erdeklem?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve tetszik egy lany a másik muszakbol, egy hétre atjon hozzánk a mi reszlegunkre. Nem egy beszédes lany, egyszer voltam náluk egy hetet, akkor próbáltam beszélgetni vele, de passzív volt,nem kérdezett vissza, semmi nem érdekeltem.


Így hogy atjon, és még mindig nem tudtam kiszeretni belőle, idegesit hogy állandóan bamul (muszakvaltaskor azt csinalta), valószínűleg most is azt fogja , de teljesen fapofaval, sose láttam mosolyogni.


Allandoan elfog egy olyan érzés hogy ha már nálunk van, akkor meg kell próbálnom vele beszélgetni, de tudom hogy ő nem fog odajonni hozzám, és csak leégetném magam... Napok óta ezen kattogok hogy hogyan tudnék nem tudomást szerezni róla, pedig tisztában vagyok hogy egy részlegen leszünk.



jan. 20. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi a jobb, ha elmegy a lany es bankodsz utana hogy miert nem probaltad meg... vagy ha leegeted magad de elutasit, de legalabb tudod hogy megprobaltad.
jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Menj el hivatásos golyófényezőhöz mert ha nem leszel ennyire kanos a kolléganőd nem fog érdekelni.
jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Levelet írtam ,,Neki'' (persze az én esetemben egy másik lányról van szó, de a kérdésekből nézve lehet hogy hasonló volt). Nem találtam olyan pillanatot amikor át tudtam volna adni, de valahogy mégis sikerült valahogy és beszélgetnünk (bár mindig félénk maradt).


Az ,,Enyém'' is úgy viselkedett egyébként, mintha bámulna, de inkább az volt hogy rámköszönt félénken és elsuhant. Az egyik közértes fiú tudott valahogy az egészről (később kiderült hogy azért, mert ő volt az egyetlen a munkatársak közül akit egy kicsit közelebb engedett magához), ő biztatott hogy beszéljek nyugodtan valahogy vele. Egyszóval ez nagyon egyénfüggő lehet.


Emlékszem, én sem mertem sokszor hetekig néha abba a közértbe járni, helyette egy másik közértbe jártam, de mivel ott is volt egy korábbi ,,kepzeletbeli szerelem'', egy idő után oda se mertem járni, hanem a szomszéd kerületbe kellett járnom. De ahogy írom ez azért később megoldódott és barátságos is lett.


Csak nálam ugye kisebb volt a kockázat, mert Ő volt csak dolgozó, én vásárló voltam, a közelben laktam, úgyhogy úgy alapból normálisan kb. naponként lejártam, nem kellett úgy félnem mint ahogy munkahelyen van a kckázat ismeretlen kollgák között hogy mi van ha valami mégis rosszul sikerül.

febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Úristen 4-es! De szerencsétlen vagy! Semmi esélyed egy nőnél se ha valami nem fog változni mondjuk tököket növesztesz végre. Látod kedves kérdező a 4-es egy nagyon rossz példa ilyen ne legyél…
febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk már nem az ismerkedés a kérdés, mert arról kiderült, hogy mindketten szeretnénk, hanem hogy két hasonló személyiségű ember hogyan lépjen tovább, mert nem tudjuk jól kiegészíteni egymást egymás erősségeiben és gyengeségeiben. Sajnos ezeket a korlátokat könnyű gyerekkorban elsajátítani (bántalmazó vagy agresszívan részeges szülő).
febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Túldimenzionáljátok, idealizáljátok a kiszemeltet.
febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Nem foglalkozol vele!
febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-Helló!

-Helló!


(és utána dolgozol)


vagy:

-Helló!

-(a p*csa nem köszön vissza)


(és utána dolgozol)

márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!