Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális, hogy vana...

Mennyire normális, hogy vana munkahelyemen egy lany aki jó ideje tetszik, de ez nem kölcsönös, ezáltal már úgymond idegesit a jelenléte, ha meglatom?

Figyelt kérdés

Nem akart velem beszélgetni,kozombos volt. Másik műszakban dolgozik, azonban lehet hogy egy hetet adjon hozzánk a mi muszakunkba, mi részlegünkre.


Már tiszta ideg vagyok, hogy mi lesz ha atjon, pedig tudom,hogy nem fog hozzám szólni, és a "lekoptatás" miatt én se fogom keresni a társaságát. Azonban az a tudat hogy ott lesz/lehet, már idegesit, ha csak ranezek. Mit tudnék tenni?



jan. 18. 14:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

*átjön

Egyébként biztos forrásból tudom, hogy massal se beszelget 2-3 kollégájának kívül a saját muszakabol, szóval ha atjonne hozzánk, akkor se menne oda magától beszelni egyikunkhoz se.

jan. 18. 14:38
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Aha. A klasszik frusztráció, amiért kosarat kaptál, de még tetszik a csaj ettől függetlenül.


A válaszom röviden: semmit.

Bővebben: majd kihevered, az idő mindent meggyógyít.

jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, nem bírom úgymond feldolgozni, pedig nem vagyok hentes :D

Ha jön utánam lévő műszakban akkor háttal állok a bejaratnak és nem koszonok neki egy jó ideje.

jan. 18. 14:40
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen helyzetben kb. mindenki sértett, csak a civilizációs mázra ügyelve ezt nem illik kimutatni.

A legjobb gyógymód erre, ha nála jobban tetsző csajod lesz.

jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne mutasd, mit érzel, végezd a munkádat.

2. Ha a munkavégzésben is akadályoz, hogy így érzel, válts munkahelyet.

Mindenképp jobb, ha megtanulod kezelni magadban az ilyen helyzeteket, mert mindig nem menekülhetsz el, a 2. opció csak végső megoldás legyen.

jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Jó nagy bunkó vagy, már ne is haragudj. Van egy munkatársad és nem is köszönsz neki, mert sérti az egódat, hogy nemet mondott.


Hálisten, nekem nincsenek ilyen agyhalott kollégáim...


Amúgy válts munkahelyet, ha ennyire zavar egy ember jelenléte :D

jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Munkahely valtast nem szeretnék,mert jól el vagyok itt. Ez az egy lany van, akinél mégcsak azt se mondanám hogy beprobalkoztam,mert nem úgy mentem oda hozzá, hanem csak egy sima beszelgetest kezdemenyeztem vele. De ő úgymond "leszart"


Szerintem ezzel hogy nem koszonok , nem nyerek meg ,nem is vesztek semmit, ugyanúgy nem fog se a nyakamba ugrani, se a társaságomat keresni.


Azonban muszakbaltaskor azt veszem észre,hogy állandóan bamul, és ez is baromi idegesito benne, hogy miért nem jön oda hozzám, ha esetleg valami mondandoja van, hanem csak bamul??

jan. 18. 15:12
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Mint az ovisok... :-D
jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális, inkább gyerekes.
jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a szüleidnek, környezetednek lett volna a dolga egy olyan hálót szőni köréd gyerekkorban, ahol minden érzésed megjelenhet, ahol rendesen át van adva az elutasítás miatti frusztráció viselése. Ez valójában nem a te hibád, viszont csakis te tudsz rajta dolgozni.
jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!