Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nehéz feldolgozni azt, ha...

Nehéz feldolgozni azt, ha valakit kirúgnak?

Figyelt kérdés

Én még nem voltam ilyen helyzetben, de most úgy érzem eléggé szorul a hurok a nyakam körül, mert az év végi kiértékelésen sokat ekéztek és emelést sem kaptam. Egyelőre persze azt mondják hivatalosan nem lesz leépítés, de tavaly is ezt mondták és mégis lett.

Aki volt már abban a helyzetben, hogy elküldték, nagyon megviselte vagy könnyen sikerült túllépni rajta?



jan. 22. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Engem kb 15x rúgtak ki eddig. Minden ilyen akciónak van oka. Nálam olyan is volt, hogy erre játszottam. Aztán rájöttem, hogy azért történik, hogy magamnak tudjak dolgozni. Ennek már 16 éve:)
jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kirúgástól való félelem rosszabb, mint maga a kirúgás.
jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hálát adtam Istennek, és fogtam a fejemet, hogy miért nem húztam már el sokkal előbb. Néha kell egy lökés arra, hogy rájöjj, hogy hülyeséget csinálsz.
jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Most nem olyan nehéz új munkahelyet találni, ha elférsz a sok isztáni meg filippino meg mongol melóstól.
jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Engem múlt hét szerdán építettek le,újra..:D

41-ig számoltam annak idején a munkahelyeim számát,ennek 7 éve..nem is tudom most hol járhatok...

Általában 1-2 hónapot töltök egy helyen max fél évet,leghosszabb idő 17 hónap volt,de ott nagyon jó volt minden.

Általában a kollégákkal van baj és sok esetben a főnökökkel,na meg valószínűleg leginkább velem.De mivel k.rva jó vagyok a szakmámban-hegesztő vagyok,ezért szinte állandóan keresnek hogy dolgozok-e,nem szeretnék-e váltani..ha nem,akkor 1-2 nap alatt találok melót,általában külföldön dolgozok,ezen a legutóbbi helyen ahonnan elküldtek ott a szerelésvezetővel balhéztam össze,majdnem tettlegességig fajult a dolog..Pedig nem is volt rossz mert 2 hétre kaptam 900.000 ft-ot..De jövő hét hétfőn már Graz-ba kéne kezdenem tehát ennyi volt a munkakeresés.Soha nem ijedtem meg hogy nem lesz meló,nem kell rágörcsölni.

jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Tiszteletem, hogy jó vagy a szakmádban, de 41?! Nem lehet könnyű együtt dolgozni veled. :D
jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
6-Igen akkoriban volt 41 és akkor még csak 37 éves voltam..de az az igazság hogy ebben volt sok olyan ahol 1-2 napig voltam csak,sőt olyan is hogy reggel mentem dolgozni 7-re aztán a reggeliidőben 9-kor kisétáltam.Olyan is történt hogy egy hónapban 7 munkahelyem volt.Általában emberileg kedvelnek,ki lehet velem jönni,sokat hülyéskedek...vizsont,amint írtam hegesztő vagyok,legtöbbet és mostanában már szinte csak awival dolgozok,csövet hegesztek,és rengeteg a silány csőszerelő..és úgy is készítik elő a csövet hegesztésre hogy nem alkalmas,tisztelet a kivételnek.Nos,általában ebből adódnak a problémák,mivel szóvá teszem,és kétségbe vonom a szakmai hozzáértését,mikor milyen hangnemben.
jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Így azért más. Ugye a kérdés az elbocsátásról szólt, én pedig azt hittem, hogy 41-szer lettél elbocsátva. :D
jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
8-Elbocsátás az esetek kb 50%-ában történt.De ja,tudom így is durva.
jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én veled vagyok kolléga. Ugyan nincs olyan jó kezem, mint neked, de ha az én illesztésemre jössz ordítozni, akkor engedem, hogy taníts, sosincs harag, mind rohadt állatok vagyunk, ez a minimum a gulagban.
jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!