Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Saját büfé az jelent valamit?

Saját büfé az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Szóval ha álláshirdetésben ki van emelve, hogy az irodának saját büféje van, akkor azzal akarnak sugallni valamit, pl. hogy nem nagyon támogatják a kijárást kajaidőben vagy inkább kifejezetten előnyként gondolják ezt, hogy van helyileg is büfé? Cafeteriat adnak.

jan. 22. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a saját büféről ne gondolj arra, mint egy gyors kajáldára.

Kapsz gyümölcsöt, üdítőt, kávét, meg szendvicset, ha éhes vagy.

Semmi extra szerintem.


Én is láttam már ilyet, de csak ahol jól megy a cég.

jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, arra gondolnak, hogy kényelmesen tudsz kaját venni.
jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem értitek mit kérdezek. :D


Van a városban egy étkezde, ahol törzsvendég vagyok, oda szeretnék járni ebédszünetben kajálni. Ez nyilván plusz időt vesz igénybe és addig sem vagyok megtalálható az iroda közelében, ha keresne valaki személyesen, és ezt nem minden cég honorálja.


Tehát a kérdés az, hogyha kiemelik az álláshirdetésben, hogy az irodaházban van büfé, akkor az egy rejtett utalás arra, hogy a főnökség szeretné, ha még ebédidőben is helyben lennék? Vagy tényleg csak azért emelik ki, mert valakinek ez akkora plusz, hogy emiatt menne oda dolgozni?

jan. 23. 01:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek pozitiv, ha nem kell kimàszkàlni, helyben is tud kajàhoz, kàvèhoz jutni. Van akinek így kènyelmesebb. De biztos nem kötelezö. Kèrdezz rà az ebèdszünetre, akkor kiderül.
jan. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Túlgondolod az egészet. Ők csak azt mondják hogy a cégnél van büfé. Senki nem kötelez arra hogy ott legyél.
jan. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Multiknál ez elég gyakori hogy van saját, vagy esetleg üzemeltetésre bérbe adott büfé, étterem. Ennek oka csupán az, hogy ahol nagyon sok ember dolgozik, ott ezt megéri csinálni, és az emberek többségének is kényelmesebb pár szintet liftezni a kajához mint kimászkálni valahova. Ennél többet nem kell belelátni.
jan. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg túlgondolod. Egyszerűen csak kiemelték, mint pozitívumot, mint ahogy kiemelik a gyümölcsnapot, az ingyenkávét, stb.
jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Büfé nem feltétlenül kajálda.

Sokszor csak kávé, üdítő, melegszendvics és társai.

Hófúvásban vagy ha utálod az automatás kávét jól tud jönni.

jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!