Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyutnátok saját éttermet/büfét...

Nyutnátok saját éttermet/büfét/kávézót ilyen időbe (gazdasági válság)?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Magyarországon semmiképp nem indítanék vállalkozást.
2022. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Még máskor sem.
2022. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Milyen gazdasagi valsagrol beszelsz? :)


Amugy meg igen, nyitnek ha ugy jonne ki a matek. Meg a covid alatt is voltak helyek amik terjeszkedni tudtak. Ismerosom most fogja a 2. kajaldajat nyitni, az elsot pont a covid elott nyitotta. Egy jo hely futotuzkent terjed az emberek kozt foleg ha minosegi kaja van jo áron. Arrol nem is beszelve hogy jo helyen meg ha rossz is lenne akkor is besetalnanak az emberek...

2022. aug. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nincs az a pénz amiért hajlandó lennék vendéglátózni.
2022. aug. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nem. A vállalkozás egy dolog, de a vendéglátás nem családbarát meló. Én az erre szánt pént diverzifikálva betolnám az amerikai tőzsdére. ETF, osztalékfizető és nővekedési részvényekbe, aztán várnék éveket. Nulla meló, na jó figyelmet, utánajárást igényel az elején. Most esik a tőzsde, én is így teszek.
2022. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1#-es, ha a célközönség csak magyar úgy én se.

Legalábbis az én ágamon.


Az éttermek, vendéglátó helyek, élelmiszer boltok, azaz az étel ital mindig kelendő lesz.


Kivéve covid és a jövőben ránk leselkedő vírusok esetén csőd is lehet egy vendéglátós hely.

2022. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!