Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem volt velem a főnök...

Ha nem volt velem a főnök igazán megelégedve, de emberhiányuk van mert sokan mentek el van rá esély, hogy visszavesz?

Figyelt kérdés
Szeretnék vissza menni a régi munkahelyemre, szerződéssel voltam ott mert még suliztam. Most már 1 jó fél éve nem találok munkát sajnos, mert a kezdőket nem szeretik sehol, legalábbis azt mondják hogy mindig a tapasztaltakat akarják, akik már régebb ota dolgoznak. Hogyan próbáljam meg vissza kérni magamat? Nagyon szeretnék vissza menni a régi boltba ahol voltam, mert szeretnék már pénzt keresni mert nagyon elcsórósodtam. Elfogyott minden pénzem.

jan. 24. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazán nem bonyolult! Felhívod a főnököd, vagy bemész hozzá személyesen, és megkérdezed, nem tehetnétek-e egy második kísérletet. De ne azt mondd, hogy elfogyott a pénzed, és semmi más lehetőséged nincs, hanem azt, hogy szerettél ott dolgozni, közel van a lakhelyedhez, bla-bla-bla. És úgy gondolod, most már jobban menne.
jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen más felfogásom lett, már sokkal jobban dolgoznék és mindenhez jobban értek mint régen, de félek felhívni a volt főnökömet ha felhívom mit mondjak konkrétan neki? Vagy menjek el személyesen beszélni vele?
jan. 24. 12:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi esély van arra hogy visszavesz?
jan. 24. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elégedett volt veled, akkor hívd fel.

Más megoldás nincs, meg kell próbálnod.

jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A személyiségétől függ.
jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyesen is bemehetsz mikor kipihent, összeszedett vagy, külsőd korrekt, összeszedett, és kérdezd meg dolgozhatnál e ott, mert azóta változott a felfogásod jó irányba, és jobban dolgoznál.
jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés megpróbálom akkor bemegyek majd.
jan. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!