Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem azt amikor...

Hogyan kezeljem azt amikor igazgato és helyettes nem köszön, nem válaszolnak a kérdésemre, rámcsukják az ajtót meg ilyeneket?

Figyelt kérdés

A jóreggelttől kezdve ha pl folyosón szembejön, vagy áll éppen es kerdezek vmit se visszaköszönésre se válaszra nem méltatnak.

Olyan is volt hogy beszélek hozzá közben bemegy egy irodába es rámcsukja az ajtót.

vagy szóltam hogy kellene a fiókból a bélyegző(aminek épp neki volt támaszkodva es nem tudtam így kivenni)és arrébb se ment, állt tovább némán másokra nézve másokkal kommunikálva.


Egyszerűen bunkók.

Csak akkor cukik aranyosak ha nekik kell vmi ök szólítanak meg engem



#vezetői játszmák
jan. 29. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen igazgató. Én leszoktam a köszönésről, levegőnek néztem ezután. Merje szóvá tenni.

Ha ezt nem akarod/mered bevállalni, akkor is a minimum az, hogy ha kérsz valamit (bélyegzős eset), akkor hangosabban mondod, hogy ELNÉZÉST!, és nyúlsz a fiókhoz. Ennyi jogod neked is van, attól, hogy ő igazgató, még nem kell földre borulni előtte.

jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az egész iroda hallotta. Néztem is a csajokra hogy ez most mi hogy nem megy arrébb? Aztán a csajok szóltak hogy kérjem már el most másik irodából.
jan. 29. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán a csajok szóltak hogy kérjem már el most másik irodából."


Ezek után én dobbantanék onnan a helyedben, de nagyon gyorsan.

jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bélyegző esetnél az ig.helyettes nem ment arrébb. Így kérelmeztem bélyegzőt az iginél (írtam kérelmet is árajánlatot is stb), erre az igazgató nekem adta a saját bélyegzőjét hogy van nekik plusz úgyis. Mindezt az ig.hely előtt.
jan. 29. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán a csajok szóltak hogy kérjem már el most másik irodából."

Ez valami hihetetlenül mérgező munkakörnyezet lehet, ahol már nem lehet emberként szólni egymásnak. Én simán az arcába integetek ilyenkor akárkinek, hogy "helllóóó, elnézést, kivenném, oké? köszi".

Ez egy kétoldalú dolog itt, mert beteg, hogy ezek szerint nálatok evidencia ez a rossz kommunikációs mód, de az sem jó, hogy te ennyivel ráhagytad. Én ilyenkor már csak azért is elveszem, főleg, ha a munkámhoz kell a dolog.

jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bocsi, csak kíváncsiság, ez egy állami munkahely vagy magyar Kkv?

jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Állami igen. Hát nem tudom máshol milyenem.
jan. 29. 12:59
 8/9 A kérdező kommentje:
*milyenek
jan. 29. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem, hogy állami. Ismerős, az ilyen helyeken simán eltartják ezeket szó nélkül.


A baj, ha kekeckedsz velük, akkor még nekik áll feljebb és alád tesznek. Keress más munkahelyet, mert ez nem lesz jobb.

jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!