Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Iroda takarítás rendes munkaid...

Iroda takarítás rendes munkaidőben nem zavarja az ott dolgozókat?

Figyelt kérdés
hogy kell ezt elképzelni, mert azt látom, hogy nagyobb részt nem este, hanem nappalra mikor a munkavégzés folyik keresnek takarítókat, de ez nem megy mindkét fél rovására?

jan. 30. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem örüljenek, hogy nem nekik kell takarítaniuk maguk után.

Engem egyébként csak akkor zavart, ha úsztam a munkában, feszült voltam és pont akkor ért az én asztalomhoz. Ilyenkor mondtam neki, hogy majd megcsinálom később. Kölcsönös tisztelet a kulcs.

jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Engem zavart. Állandoan beszelgetni kell velük mert különben azt hiszik lenézed, mikozben a munkámra figyelnék, aztán pl csak körbetöröl, de nem nyúl be mélyen az asztal alá ablakpárkány is tiszta retek, en nem lattam még olyan takaritot se aki valoban takaritana is és ne csak tessék lássék módon.


A mostani munkahelyemen nem takarit a takarito ugyan mikor dolgozom, de feljárkál beszélgetni, én elnszkktam vonulni bújni, hogy hagyjon békén. Olyan témák, mint a kutyái vagy az időjárás, a többi kollega jobban bírja. Én nem. Engem zavar higy kizökkent a melóból is, meg bakker sokkal fontosabb pl leszerződnöm egy céggel mert határidőm van, mint az, hogy azt hallgassam mit főzött a takarító, de ezek nem is 5 perces beszélgetések, hanem vagy fél órákra feleszi a fene hozzánk.


És minden esetben persze hogy én vagyok a bunkó meg a sz.r., ezt is utálom.

jan. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én nem igazán örülnék ilyesminek.
jan. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
*Ja es a mostani helyemen is inkább en takaritok nem a takaríto mert az csak seper kettőt es az volt neki a takaritas. Ezt is utálom hogy akkor minek van.
jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
*ja és adjak már kávét meg hol ezt hol azt(mert egyszer megkínáltam azután rámjárnak). Egy kollega se kérincsél soha, de takarítók karbantartók kb mintha a pályaudvaron lennék.
jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én takarítottam irodákat. Ha valakinek az asztalához értem,az vagy kiment cigizni,vagy a konyhába teát főzni addig. Ezt maguktól,mikor már látták,hogy az ő asztaluk következik. Nem néztek rám csúnyán,bár igyekeztem gyorsan,és precízen megcsinálni,hogy tényleg ne zökkenjenek ki a munkából. Ha meg valaki mégis maradt,mert fontos dolga volt,azt hagytam,és később mikor felállt,akkor visszatértem az ő asztalához. Addig csináltam mást. A köszönésen kívül,vagy ha kérdésem volt nem beszélgettem. Sosem éreztem,hogy a hátuk közepére se kívánnak.
jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk szerencsére az asztalokat nem napközben takarítják, de a konyhákat folyamatosan. Persze ennek örülünk, de néha zavaró, hogy pont akkor pakolászik ott, mikor használnánk dolgokat és nem férünk oda, holott van időszak, mikor senki nincs a konyhában, csinálhatná akkor is :D De nem panaszkodok, mert egy aranyos kedves nő.
jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha akkor jönnének takarítani. Addig sem kell bent rohadnom.
jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ilyesmikre gondoltam, így ezt nem lehet normálisan csinálni, zavarja a két fél egymást, a konyhánál megoldható, hogy kétszer fél órát ne használják, de maga az irodánál nem, pl úgy tudom bekapcsolt géphez nem is lehet hozzányúlni, pedig a billentyűzet, egér is beletartozna, a felmosásról nem is írtatok, pedig az is elég rossz ha összejárják, lehet csak rosszabb lesz
jan. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!