Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Marketingesként tényleg ilyen...

Marketingesként tényleg ilyen fényes a jövő?

Figyelt kérdés

Most végeztem el egyetemen az első félévet kereskedelem és marketing szakon, de igazából október óta motiválatlan vagyok. Túlzottan nem érdekel ez a szak, év közben nem tanultam semmit, és a vizsgaidőszakot se húztam meg annyira, de mivel nagyon könnyen tanulok ezért a vizsgáim nagy része 3-as, vagy afeletti eredménnyel végződött, szóval baj nincs.

Viszont nem tudom, hogy folytassam-e. Más szakma se érdekel túlzottan ez egyetemen, igazából dolgoznék, pénzt keresnék, de szüleim és köztük több ismerősöm is azt mondja, hogy ez egy nagyon jó szakma, szenvedjem végig.

Sokan mondták, hogy akár otthonról végezhető munkával is elképzelhető havi 600-700ezres fizetés és nem kell megszakadni. Ha esetleg van itt olyan, aki hasonló területen dolgozik, szívesen meghallgatnám.


febr. 4. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:

ha van vallalkozasod akkor 1 -2 bitcoint is kaphatsz hektikus periodusokban. Ha nincs akkor sokat nem tudsz csinalni. Prezentalni kell, gyulesek, ilyesmi. Azt meg oke home officeban lehet, de hivatalosan szoktak ezt tabla elott, kivetito esetleg kisterem. Elmagyarazni az evi merleget szamvitelt adozott eredmeny, kozgazd.-i kereslet/kinalat, stb... En erosen ketlem, hogy a marketingesekben lenne a nagy jovo, de ha te ugy erzed indulj neki.


Amiben biztos vagyok hogy mindig szinte nagy jovo marad. Azok az orvosok, gyogyszereszek (nem, nem azok akik ott allnak es kiadjak a gyogyszert, azok szeretik magukat "gyogyszereszeti szakasszisztensnek hivni ami az atlag spar-os penztaros eufémje nemi tobb tudassal mint az atlag ember, hogy a cataflam az mennyivel dragabb mint az apranax - naluk, a nem venykoteles, masik gyogyszertarban meg mas ara van mas penztarossal. Gyogyszereszbol egy van, aki a magisztralis keszitmenyeket keveri ki, opioid fajdalomcsillapito vegyuletekkel dolgozik, nyilvantartas vezet a fokozottan ellenorzott kabitoszerekrol P4,3,2,1 K2,1 peldaul, ismeri a farmakokinetikat, dinamikat es tole kerdezhetsz valodi gyogyszereszeti kerdest, nem pedig a penztarostol, csak ki kell hivni, hogy szeretnel a gyogyszeresszel beszelni egy gyogyszerrol, mindig 1 gyogyszeresz van egy gyogyszertarban amugy)

febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!