Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a jövő évi szabadságterveze...

Ha a jövő évi szabadságtervezet listáján az én nevem nem szerepel, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Esetleg véletlenül elfelejtették a nevemet felírni, vagy azt jelenti, hogy a jövő évben már nem számolnak a munkámmal? Azaz el fognak bocsátani?

#lista #hiány #kimaradás #szabadságtervezet
nov. 16. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak véletlenül nem írták rá a nevedet. Ők is emberek, akik hibáznak, mert dolgoznak. Csak az nem hibázik, aki nem is dolgozik.
nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Most ezen rágódsz késő este? Mi csak tippelni tudunk!

Ahelyett, hogy a munkahelyeden megkérdezted volna és egy perc alatt kiderült volna, hogy melyik esetről van szó.

nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá, de inkább véletlen
nov. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát most nem azért mondom, de hogy bírtad megállni, hogy ott helyben ne tisztázd ezt? Mi erre természetesen nem tudjuk a választ, én a helyedben jelezném a felettesem felé a problémát és akkor kiderül az igazság.
nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: Hacsaknem a Balázska Bt.-ről van szó, ahol a gonosz, alkoholista főnök azonnal kirúg mindenkit, aki bármiféle kérdést mer feltenni. 😮🙂
nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeznék. Valószínűleg csak véletlen lemaradtál, nem kell ebbe semmit sem belelátni, jelzed a hibát, pótolnak.

Ha meg azt látod a reakcióikból, hogy tényleg el akarnak bocsájtani, akkor is jobb időben tudni, több időd van munkát keresni. De mondom, nem hiszem, hogy ez történt. Én is hajlamos vagyok túlkombinálni dolgokat, kérdezz rá, az a tiszta.

nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!