Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan állásod, ahol...

Volt már olyan állásod, ahol mindenki kedves, jóarc, normális, korrekt volt?

Figyelt kérdés

febr. 9. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, volt/ van ♥
Nem, eddig egyik munkahelyemen se ♥
Nem, de még nincs sok tapasztalatom munkahelyekkel ♥
Volt, de azt én egyedül/ a barátaimmal / családtagokkal alapítottam ♥
Egyéb válasz ♥
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Eddig életemben 6 munkahelyem volt a jelenlegit is beleértve. Nagy átlagban mindenki full normális, jó arc, de kivétel nélkül mindenhol volt legalább 1-2 sz*rkeverő, nyaller s*ggfej.

Egy ismerősömnek volt erre egy nem saját mondása: ha egy munkahelyen nincs egy s*ggfej kollégád sem, akkor azon a munkahelyen te vagy a s*eggfej kolléga.

febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Magyarok vagyunk, kipcsák harcos nemzetség: ilyen (amit fent írtál) nálunk nem engedélyezett.
febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
60%

Volt, igen.


Bàr hozzà kell tenni, h néha a pénztelenség kovàcsolta össze a tàrsasàgot.

febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem még sajnos nem volt ilyen. Mindenütt az átlag magyar szinthez volt szerencsém: örökös elégedetlenség, a többiek gusztustalan kibeszélése, alázása. Legutóbbi helyemen hiába volt normális a kollégák nagyobb része, 3-4 nagypofájú, közönséges némber megfertőzte az egész benti légkört. Még a főnököt is folyamatosan alázták a háta mögött, de amikor ott volt mellettük, kezesbárányként viselkedtek és röhejesen megjátszották magukat. Azért még nem adtam fel a reményt, hogy egyszer lesz végre olyan állásom, ahol nem az efféle méregfogak uralják a légkört.
febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Eddig bárhol voltam, mindenhol teljesen normális többség volt. És szinte minden helyen volt egy-két igazi szar arc, igazi gerinctelen mocsadék akik miatt az összes normális ember szívott.


Mondjuk én utóbbiakat kellően helyreteszem, és onnantól nem beszélünk amit ők büntetésnek szánnak, de számomra áldás :D

febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, a lepontozós baromarcúak itt is megjelentek. :D Grat. Primitívségből csillagos ötös.
febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!