Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig képes elviselni...

Mennyi ideig képes elviselni a vezetőség egy protekciós,csókos kollégát aki mérgezi az egész munkahelyi légkört?

Figyelt kérdés
Már többen felmondtak miatta.Sőt olyan is előfordult,hogy a csókos kolléga kirugatott egy jó munkaerőt.Ez a csókos a nagyfőnök jó barátja.A kisfőnök sem tesz semmit.Kisfőnöknek már sokan panaszkodtak erre a csókos kollégára,de a kisfőnök mintha meg se hallaná ezeket.Tényleg nem látja,hogy mi folyik??Ez a csókos egy lusta,léhütő.A nap nagyrészében csak a szart kavarja és nem dolgozik.A szorgalmas munakerők meg miatta távoznak.Ez nem zavarja a vezetőséget?

febr. 10. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerpályán mozog a kisfőnökötök, - nem tartja arányosnak a kockázatvállalást a jelenlegi állása elvesztésének terhére.
febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Fel kell allni egyszerre es odamenni a nagyfonihez
febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Láthatod, hogy nem.

Az egyetlen megoldás, ha együtt mindannyian kiállva egymásért a főnökkel beszéltek. Nem biztos, hogy lesz eredménye, de egy normális munkáltatónak ez több mint jelzésértékű, hogy mindannyian egy véleményen vagytok vele szemben. Arra szinte nulla az esély, hogy mindenki belengesse a felmondás lehetőségét egy idióta miatt, de ez is érthető, mert legtöbb embernek nem szórakozásból szükséges a munkahely.

febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen az en volt helyemen is van.

Konkretan utalja mindenki. Semmihez nem ert. Akadalyozza a munkat. Van olyan felsovezeto aki azert mondott fel mert infokat halgatott el elol, az o munkajukat is akadalyozta.


Valamiert a magyar fonok nem rugja ki, ocsmany a no mint a bun igy nem hiszem, hogy jol szopna. Senki bem erti miert van meg ott.

febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aki kimeri nyitni a száját az ki van rugva itt.Volt má rá példa.
febr. 10. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már több munkahelyem, a felén ez volt. Nem értem a jelenség okát amúgy, ezt miért nézik el mindenhol.
febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Hat de eleve igy kell odamenni hogy erre most pontot rakunk vagy lep mindenki
febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig? Sajnos akármeddig. Az ilyenek úgy felépítik a kapcsolatot a vezetőséggel, h esélytelen ellene tenni bármit is. Nálunk is van ilyen ember, én konkrétam ignorálom, igaz nekem csak közvetve kolléga, szóval megtehetem. Ha közvetlen munkatárs vagy főnök lenne, akkor már felmondtam volna. Semmilyen munka nem ér annyit, h egy nyomorék miatt stresszeljem magamat.
febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én munkám által van a főninek is pénze. Tehát elvárom,hogy oda vissza működjön köztünk az,hogy mindkettőnknek jó legyen. Magyarul,ha a főnök cseszik a panaszomra,akkor otthagyom.

Inkább végzek kevesebb pénzért munkát,minthogy lábtörlőnek használjanak.

De megértem azt is,aki a pénz miatt elvisel minden megaláztatást. Ez szerintem emberfüggő.

febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A csókos épp azért csókos, mert az adott munkahelyen sérthetetlen. Hiába mond fel miatta 20 másik. Ha ő a főnök puszipajtása, akkor nem rúgja ki. Nincs más hátra, mint új munkahelyet keresni.
febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!