Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az álláshirdetések többsége...

Az álláshirdetések többsége miért nem közli a fizetést?

Figyelt kérdés
Mekkora suttyóság már ez!? Mit gondolnak, az ember hobbiból és nem pénzért dolgozik? Miért nincs ez szabályba írva, hogy kötelezően meg kell adni a fizetést? Rettenetesen dühítő és undorító. Jelentkezzen a halál egy olyan állásra, ahol nincs pofájuk kiírni a bért.
febr. 12. 06:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, az EU-nak köszönhetően 2025. január 1-től kötelező lesz feltüntetni a bért is.
febr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor majd jól megszívják :)
febr. 12. 06:58
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak bérfeszültséget, nem tudják, neked mi éri meg, ők sem tudják még, hogyan osztanák be a ketetet stb.
febr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Rendszeresen olvasom azt álláshírdetésben, hogy ők mit adnak a munkádért cserébe: jó környezet, lelkes, dolgozni akaró kollégák, te meg legyél pozitív, szorgalmas, elkötelezett a cég vezetése iránt, stb.

Meg mesélj órákat, miért motivál téged, hogy ott dolgozz annál a cégnél...

Pénzt meg se említsd, mert repülsz.

febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#4

Valahogy így. Voltam nem rég egy állásinterjún, pofáztak mindenről, kérdezgettek, majd a végén megkérdeztem hogy úgy mégis mire lehet számítani fizetés terén. Hr-es csak elkezdett ködösíteni, hogy ők mennyi mindent adnak, szép kártya, fiszem fszom támogatás stb. Bérről semmit nem mondott. A konkrét kérdésre se képesek válaszolni. Komolyan mondom hogy vicces az egész.


És akkor én most hogy is döntsem el, hogy akarom e a munkát?


Szerencsére nem sürgős számomra, mert van munkám..

febr. 12. 07:06
 6/28 anonim ***** válasza:
28%

"És akkor én most hogy is döntsem el, hogy akarom e a munkát?"

. Az ajánlatban kellene lennie fizetésnek.

febr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan azért, mert nekik is elemi érdeke be esik egy olyan munkavállaló aki negyedéért elvállalja a munkát mint amennyit ér az a munka valójában .
febr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Mert ha kiírnák a fizetést a kutya se hivná fel oket

Jelentkeztem munkara, telefonba kozoltek hogy be kell menni, elmondanak mindent, kerdeztem a mennyi a fizu, menjek be minden elmondanak

Mondtam neki ha nem mondja meg mennyi a fizu nem megyek be, aztan ramtette a telefont

Biztos valami minimalberes szart adtak volna

febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem jelentkezek olyan hirdetésre, ahol nincs kiírva a fizetés. De amúgy ha kiírnak egy -tól -ig bérsávot, azzal sem vagyunk előbbre, mert kiírhatják, hogy mittudomén br. 200 000-br. 1 000 000, ezzel sem vagyunk kisegítve.
febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert remelik, hogy kevesebbet mersz kérni, mint amire ők gondoltak.
febr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!