Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csendes lányt hogyan lehetne...

Csendes lányt hogyan lehetne megnyitni?

Figyelt kérdés

Irodában dolgozunk, csapatban, ügyfelekkel.

Jött hozzánk egy frissdiplomás lány. A munkájával elvileg semmi gond, ügyes( nem én dolgozom közvetlenül vele), de nagyon csendesnek tűnik, nem jön oda beszélgetni magától. Egy másik nemrég érkező szintén firssdiplomás lánnyal lett jóban és csak ketten mennek mindenhova.

Itt ez szerintem nem működik, hát csapatban dolgozunk.

Párszor megpróbáltam feszegetni a határait, pl beszóltam neki, vagy úgy kicsit csúnyábban méregettem, hátha végre észreveszi magát és kinyitja a száját és mond valamit. De mintha engem különösen kerülne pedig nem ártottam neki. Mindenesetre most már én is így állok hozzá, és nem leszek kedves.

Láttam a social media felületein hogy amúgy vannak barátai, eljár sok helyre, csak nem értem hogy akkor velünk miért nem olyan nyitott, miért nem jön el péntek esti csapatos ivásra, nem tudok belelátni és ez zavar.

Az ügyfelekkel is elvileg normálisan beszél. Szóval nem értem velünk miért nem nyitottabb.

Hogyan lehetne ezt a lányt betörni? Vagy ki érti a viselkedését?



febr. 16. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás vagy?

Akkor hagyd békén,gondolom azért kerül mert nem vagy neki szimpi.

febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán idő kell neki, hogy feloldódjon.
febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel a hozzáállásoddal sehogy sem fog, és meg is érdemled/érdemlitek. Az érzelmi intelligenicád a 0-t verheti alulról.
febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

"Itt ez szerintem nem működik, hát csapatban dolgozunk.


Párszor megpróbáltam feszegetni a határait, pl beszóltam neki, vagy úgy kicsit csúnyábban méregettem, hátha végre észreveszi magát"


Szerintem már észrevette magát, és elkönyvelt téged kötekedő bunkónak. Tudod, nem véletlenül van az a mondás, hogy: ha hallgattál volna...

febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

"Hogyan lehetne ezt a lányt betörni?"


Bocs, de te amúgy pszichopata vagy? Mi a búbánatos hétkerekes f@szért akarsz BETÖRNI egy új kollégát?

febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
A saját szarvadat törd le. Rettentően irritáló figurának tűnsz. Hagyd békén a munkatársadat, dolgozni ment oda, ne cs.szd el élete első munkahelyét. A csapatban dolgozni kell (ha van közös munkafolyamatotok, akkor veled együtt), nem pedig a te tetszésedre tenni, nem veled foglalkozni, nem az a feladata.
febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Téged én is kerülnélek.
febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csapatban dolgoztok, akkor valóban zavaró, ha valaki nem akar részt venni benne. Egy csapatban mindenkinek alkalmazkodni kell. Ha csak egymás mellett vagytok, de nem együtt, akkor nem kell beszélgetni, elég az alapvető illem.
febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

"Párszor megpróbáltam feszegetni a határait, pl beszóltam neki, vagy úgy kicsit csúnyábban méregettem, hátha végre észreveszi magát és kinyitja a száját és mond valamit. "

Na itt buktad el.

febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is ott buktad el, hogy beszóltál neki.

Dolgozni megy oda ő is, lehet úgy van vele, hogy ti csak kollégák vagytok, aztán szabadidejében meg vannak barátok. Az pedig, hogy beszóltál, csúnyán méregetted, ebből azt veszi le, hogy jobb, ha téged kerül. Igazából én is kerülnélek, meg elkönyvelnélek valami gyökérnek.

febr. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!