Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyakran nem merem megnyitni...

Gyakran nem merem megnyitni messengeren a nekem jött üzeneteket mert akkor válaszolnom kell s félek, hogy nem jót esetleg hülyeséget írok emiatt van hogy csak napok esetleg hónapok múlva nyitok meg üzeneteket vagy válaszolok rájuk. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Alapjáraton szorongásal küzdök (pszichológus állapította meg nem én)


De ez ennyire kihatna rám, hogy még ez üzenetet sem merek megnyitni vagy valami más áll a háttérben?


(Pszichológustól elfelejtettem megkérdezni s legközelebb csak augusztus végén megyek azért itt kérdezem mert már nagyon zavaró)


Teljesen mindegy, hogy közeli barát, rokon vagy osztálytársról van szó. Egyedül csak a számomra idegen személyekkel tudok zavartalanul beszélgetni üzenetben esetleg még olyanokkal akikről tudom, hogy soha az életbe nem fogom látni/összefutni vele mert pl.: az ország másik felében lakik vagy külföldre költözött...


Csak értelmes jól meg fogalmazott válaszokat szeretnék kapni. Trollok illetve negatív/nem s kérdésel kapcsolatos válaszokat adók kérem kíméljenek!


2023. júl. 23. 04:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefon élőszóban mi a helyzet?
2023. júl. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a Mess.-ben az a jó, hogy nem azonnal kell/lehet válaszolni, így átgondolhatod, hogy milyen jellegű választ írj vissza. Adj időt magadnak, és nem szabad rágörcsöllni a dolgokra.
2023. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
beallithato hogy ne mutassa ha online vagy igy nem ugrik rad senki hogy latja hogy fent vagy miert nem valaszolsz.
2023. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolsz csak napok-hetek múlva előbb-utóbb nem fog írni neked senki és megszűnik a problémád magától.
2023. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős. Fiatal tanítónő, bipoláris zavarral küzdök, és sooszor nem merem megnyitni az üzeneteket még a főnöktől sem. Ez egy nagyon nehéz állapot,aki nincs a cipőnkben, nem is érti ezt, de ezért senki nem okolható.

Nekem a kamaszkori virtuális bántalmazás okozta ezt, anno a barátaim k*rváztak meg csináltak belőlem publik mémet. Azóta akármennyire is igyekszem, nehéz kiütni és felülkerekedni ezen,hogy nem csak rosszat olvashatok.

Az a mantrám,hogy muszáj. Meg kell lépni,meg kell nyitni. Sokszor ha ez meg is történik,először futóolvasással atnézem. Ha azt érzem,hogy nem nyomaszt a tartalom,akkor elolvasom.

Megértelek, és ölelést küldök🫂

2023. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagyok,tanítónő* (ezt azért tettem hozzá,mert sokan azt hiszik,hogy a tanult, értelmiségi rétegben ilyen nem fordulhat elő)
2023. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélek,mennyire frusztrálnak a hangüzik😆 amiket át se tudom futni... Azóta mizu veled?:)
2023. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!