Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy adott munkahelyem,...

Van egy adott munkahelyem, ahol kint kell lennem bármilyen idő is van. Megéri váltani szerintetek?

Figyelt kérdés

Vállalkozások hulladékait kell összegyűjteni, valamint a kartonpapírokat újrahasznosítani. Nem nagy észmunka, viszont azért kell hajtani.


Most kaptam egy interjú ajánlatot egy gyorséteremhez. Fizetés nagyjából hasonló, éjszakai pótlékkal és hétvégével több lehet az étteremben. Itt lehet kedvezményeket kapni és kedvezményesen étkezni is.


Szerintetek megéri elmenni az interjúra, vagy inkább maradjak a jelenlegi helyen?


febr. 16. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér a váltás. Szerintem olyan munkát mint a jelenlegi viszonylag gyorsan tudsz majd szerezni, ha esetleg nem jön be az új hely.
febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sose dolgoztal vevokkel ne a gyorsetteremben kezd eloszor. Porogni kell es se hetveged se kiszamithato beod.
febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyorsétteremben kell csak igazán pörögni, és ott igazán jattra/borravalóra/felszolgálási díjra (mindegy minek nevezzük, adózatlan szürkepénz - szürke, mert senkit nem láttam még, hogy ezért lemeszelt volna egy épp a pincér nyakában levő adóellenőr, hogy ejj, de nem is annyit adtál vissza, amennyi jár, hanem mondjuk 500 Ft-tal kevesebbet, de ne is mondja nekem senki, hogy ezt utólag be lehet vallani), mert nem is érdemes adni, mert a kasszába kell betenni minden pénzt, abból meg az alkalmazott már nem vehet ki egy fityinget se, főleg, mert az egész beltér be van kamerázva.
febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!