Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mi járna azért ha...

Munkahelyen mi járna azért ha valaki torok elvágást mutatna egy munkatársának aki bámulja őt?

Figyelt kérdés
Kirúgnák érte? Egy gyárból
febr. 17. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Gyárakban ennél cifrábbak is mennek.
febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Írásbeli figyelmeztetés, hogy ne viselkedjen állat módjára. Szemtanúk nélkül semmi. Semmilyen fizikai vagy szóbeli inzultus nincs egy ilyen mozdulatban. Amúgy is te provokálod ki a bámulással a reakciót, az nem ok nélkül történik, erre még elvárod hogy ki is rúgják érte.
febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Rám vicsorogni szoktak. És mégse történik semmi.
febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, a gyárakban ilyen emberek dolgoznak?
febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy elképesztő tényleg, hogy amíg nincs tettlegesség, az, hogy kb kutyaként morognak és vicsorognak az emberre, csak mert olyan viccesnek hiszik magukat, el van tűrve.
febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szolovjov ***** válasza:
81%
Én olyannak is voltam szemtanúja, hogy a srác agyát úgy felhúzták, hogy konkrétan odanyomta a sniccert a másik torkához. Mondjuk az jogos volt, az az illető sosem tudja mikor kell leállni, míg egyszer valaki péppé nem veri.
febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szolovjov ***** válasza:
81%
Ja, nem lett belőle semmi.
febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
cukorka
febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én munkahelyet váltanék!
febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!