Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek korrekt a 8%-os...

Szerintetek korrekt a 8%-os béremelés vagy csak én érzem kevésnek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem 1 milliós bért emeltek meg 8%-ra, mert akkor nem igazán érdekelne.
febr. 19. 09:10
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
20%
Még sok is.
febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen rohadtul kevés, az infláció alatt van bőven.
febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
26%
Lehet itt hőbörögni, hogy igen, k..rva kevés, de aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot se érdemli. Örülj annak, hogy ennyit is kaptál, mégha kevés is, de kaptál valamennyit, más meg semmit se kapott.
febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak 3% volt :(

minimálbéreknek meg 10%.


qrva kevés...

febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim válasza:
77%
Nyilván attól függ, hogy milyen béren emeltek 8%-ot. Nekem is ennyit emeltek 2022 év elején a hulladék béremen. Szóltam 2 hónappal később a főnökömnek, hogy ez így nem igazán követi az inflációt. Akkor megkaptam a süketelést, hogy "hiszen 8%-ot emeltek nekem". Igen. Nyomtak a ....ra egy kis tejszínhabot. :) Jabil: Made Possible. Made Better. Szánalmas multi(k).
febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Nettó 370 ezret emeltek meg 8%-al, könyvelőként dolgozom egy multinál.


Amikor idejöttem 3 éve frissdiplomásként, akkor még nem volt panaszom a pályakezdő bérre, de már azért többet várnék.

febr. 19. 09:25
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez csak a szükséges "muszáj".


Én idén 22%-os emelést kaptam, de mindenki más csak 13%-ot.

febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Multinál megesett, hogy 5%-os béremeléssel szúrták ki az ember szemét, aztán csodálkoztak hogy sorra mondtak fel az emberek. Persze nem kaptak észbe, így az a néhány szerencsétlen, aki nem mert vagy tudott lépni, az most fejenként 5-6 ember munkáját látja el, gyakorlatilag éhbérért. A fejesek meg örülhetnek mert több marad az ő zsebükben.

Ha nem vagy megelégedve a fizuval, és nem lehet tárgyalni a főnökkel, ideje másik helyet keresni. Hidd el, lesz ahol megfizetnek.

febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
53%
Kevés... Sajnos ez Magyarország.:(
febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
66%
Ha könyvelő vagy, illene tisztában lenni a számokkal. Idén a várható infláció kb. 5 százalék, a várható gazdasági növekedés kb. 3 százalék, és tadááám, meg is kaptad a 8 százalékot. Ha tudsz ugyanilyen munkát jobb pénzért, akkor válts!
febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!