Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri az a munkahely ahol...

Megéri az a munkahely ahol 12h elteltével érsz haza reggeli keléstől számítva?

Figyelt kérdés

Ingázás miatt. Szinte csak aludni járok haza, hétvégén meg pihenek, sehová nem járok.

Fiatal 20on éves vagyok, úgy érzem semmi életem.


febr. 21. 05:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Három dolgot jó figyelembe venni munkavállaláskor:

- el tudod-e végezni a feladatot

- akarsz-e ilyen feladatot végezni

- anyagilag megéri-e

Ha bármelyikre "nem" a válasz, érdemes más munkát keresni.

febr. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Nekem biztos nem. A 6 órás sem érte meg, ha fizikailag 8-8,5 órát voltam oda, mert az odautat senki nem számolja. Pedig az időnk a legértékesebb. Az senki nem adja vissza.

Szerencsére már nincs munkahely az életemben.

febr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, de kérdés, hogy van-e jobb?
febr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Ja a 8 óra munka az hazugság, a gyakorlatban az inkább 10-11 óra.
febr. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Üdv a felnőtt életben.
febr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

En is igy dolgozom. Még pályázgatni sincs erom. A profession alapján csak kagtinteni kell a jelenkezeshezvde onnan meg nen jelentkezik soha senki.


Tehát celiranyosan cégek karrierportaljan es hirdetéseken keresztul jobb palyázni vagy munkaügyibol hozni hirdetéseket.

De engem annyira kivesz már a jelenlegi helyem hogy agyam sincs már ilyenekre mikor hazaerek. Csak végre eszek furdok egy kis net és alvás. Nekem sincs életem. Hétvégén sem. De még rokonaim sincsenek.


Szoval abban látom ilyen melok mellett leginkabb a bajt higy leszivja az időt energiát de az agyat is amikkel a jövőt kéne épiteni de arra már nem marad szufla.

febr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
*professionnal csak kattintani kell a jelentkezesekhez
febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk pont a felkelés időpontja totálisan irreleváns. Van, aki fürdik, hajat mos, kutyát sétáltat meló előtt. Többet árul el, hogy mennyit vagy távol, tehát indulástól érkezésig. De még akkor sem mindegy, mennyi a pénz és milyen a meló.
febr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
A kezdeti időszakban inkább megéri, mert még (elvileg) bírja az ember, esetleg tud takarékoskodni a bejövő pénzből, majd később váltani.
febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiatalon megerte. Amíg nem volt családom, kit érdekelt, hogy hányra érek haza.
febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!