Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek, munkalehetőség...

Mit tennétek, munkalehetőség nélküli környéken, ha a jelenlegi munkahelyeden 2-3 év elteltével 15.000 ft-okat emelnének évente, míg ugyanarra a munkára az új embereket már sokkal, akár duplájáért vennék fel?

Figyelt kérdés
febr. 3. 17:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
munkamorál szempontjából hogy érintene titeket?
febr. 3. 17:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal amikor 15 000 forintos emelést adtak volna akkor hagyom ott a helyet, szóval ilyen nem fordulhat elő.
febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is szóvá tenném, hogy ez így nem fair, normális helyen inkább díjazzák a munkavállalók tapasztalatát és lojalitását. Ha ezek után nem kapnám meg legalább azt amit az újonnan felvettek ugyanabban a pozícióban, akkor felmondanék. De ez nyilván egyéni élethelyzet és mérlegelés kérdése. Én viszonylag rugalmas vagyok, elmegyek távolabbra is a jobb lehetőségért, akár külföldre is, és akkor sem halok éhen, ha néhány hónapig nincs munkám. Megértem, hogy aki ki kiszolgáltatott helyzetben van az nem tudja ezt ilyen lazán megcsinálni, és egyes helyeken pontosan ezzel élnek vissza.
febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Elkezdeném önmagamat fejleszteni, nálatok is van internet, akkor van munkalehetőség is, csak a tudásod nincs meg jelenleg hozzá.
febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora az alap fizetés. :)
febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


250.000 ft-al kezdtem 2 éve, kiszámolhatod idén mennyi :)

febr. 4. 08:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak itt van szülői ház, míg vidéken bérelnem kell, és még kevesebb marad, ha bérelek.
febr. 4. 08:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor váltanék. Még 500 bruttó is kevés a megelheteshez nem hogy annyi.
febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Thunderfairy ***** válasza:
100%
100 000 nettom van. 24 éve dolgozok a cégnél. Nem, nem cég iránti elköteleződésből. Ja, és ez az év eleji emeléssel most lett ennyi. Körűbelűl 12 000-es éves emelés van. Kár hogy többségébe csak a sz...r fizetést adják. Amint lehet felmondás nélkűl fogok lelépni az biztos.
febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még a szüleidnél laksz, akkor gondolom, h fiatal vagy, nincsen családod. Én ebben az esetben elmennék egy olyan helyre dolgozni, ahol jobbak a lehetőségek (pl. Budapest, vagy külföld).


Amit korábban egyébként meg is csináltam, 4 évet dolgoztam Angliában még családalapítás előtt, az ott gyűjtött pénzemből vettem később meg a házamat, ahol most lakom a családommal együtt.)

febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!