Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 31 éves vagyok, és még...

Ha 31 éves vagyok, és még sose volt munkahelyem, akkor áshatom magam, vagy lehet esélyem elhelyezkedni dolgozni?

Figyelt kérdés
6 hónapot dolgoztam, és azt is közmunkán. Nem azért nem mentem dolgozni, mert nem akartam, hanem mert sehova nem vettek fel.
febr. 25. 11:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Rengeteg munkahely van. Ha nem értesz semmihez, próbálkozhatsz gyárakban, gyorséttermekben.
febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Hát itt keleten nem olyan sok lehetőség van, pláne, ha nem megyeszékhelyen élsz.
febr. 25. 11:53
 3/38 anonim ***** válasza:
87%
10 év alatt? Szted aki kisvárosban él vagy falun, az nem is dolgozik? Felszállsz a buszra és bemész a megyeszékhelyre.
febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
A fő probléma, hogy ez neked csak 31 évesen tűnt fel. Feltételezem, csak egy érettségid vagy, mégsem jutott eszedbe 13 év alatt, hogy valamibe bele kellene vágni, mert kevés az esély arra, hogy jelentős tektonikus mozságos hatására hirtelen Szabolcs (vár)megye átcsúszik az osztrák határ mellé.
febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
Menj közvetítőcéghez, hamar találnak munkát neked.
febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg gyár van keleten is. Nem a kifogásokat kell keresni. Kereskedelmi tanfolyam 3 hónap, és mehetsz pakolni a Tesco-ba, vagy a Lidl-be, Pennybe.
febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
47%
Merre van az a kelet,Szerencsi vagyok.
febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
39%
6: meg az se kell hozza. En is penztaros, arufeltolto meg gyari melokat vegeztem mikor dolgoztam. 8 alt.isk. eleg hozza. Valahol elvileg nezik a vegzettseget, de aki magabiztos es ertelmes arrol feltetelezik h megvan neki es nem kerik a papirt (nem mindig, de van ilyen is).
febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Az életemben is történt egy pár szar dolog, depressziós vagyok most is. Akárhova beadtam a jelentkezésem, sehova nem vettek fel. Van szakmám is.
febr. 25. 12:07
 10/38 anonim ***** válasza:
23%
Csak az nem dolgozik aki nem is akar!!! Nincs diolomád meg nyelvvizsgád akkor 300 ezer nettónál nem fogsz kapni sehol.
febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!