Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy igazi selejt vagyok?...

Én egy igazi selejt vagyok? Nehezen jövök ki emberekkel, csak nagyon kevéssel, szar munkáim vannak kevés fizetéssel, nincs barátnőm és itt vagyok 31 éves....

Figyelt kérdés
Sajnos ez van, már nem is érdekel semmi, mert látom, hogy ugyse sikerül, mindenhol kinéznek, meg nem kedvelnek. Viszont van pár barát, akikkel elvagyok, összejárogatunk. Fogalmam sincs mit lehetne tenni. Szerintem már elkéstem.

#ember #selejt #Jövés #sok emberrel
2022. jún. 4. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ne rinyálj annyit és ne sajnáltasd magad!


A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős. Olyan az életed, amilyenbe alakítod. Változtatni akarsz? Akkor tegyél is érte!

2022. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Jav..amilyenné alakítod..
2022. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hiába akarsz változtani, azon ha egy rusnya dög vagy, aki nem tud annyira a társaság középpontja lenni, sőt még a széle sem. Nem olyan vagyok mint a többség, soha nem kedveltek, sem általános sem középiskolában, főiskolán sem. Nem tudok mümosolyogni, meg ilyesmi, ez hiányzik belőlem.

Lehet alakitgatni az életedet, de hidd el alapjaiban nem fog megváltozni.

2022. jún. 4. 21:28
 4/22 anonim ***** válasza:
2022. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

Megmondtam, hogy ne sajnáltasd magad!! Mit nem értesz ezen?


Te egy lusta ember vagy, aki csak kifogásokat keres, hogy be kelljen tenni semmit a változásért és minden és mindenki a hibás, csak ő nem.


Menj pszichológushoz!


"Egyetlen állandó, a változás maga."

Hérakleitosz

2022. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Jav. ne kelljen..
2022. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ui. Foglalkozz önismerettel, önszerettel, fogj hozzá rendszeresen sportolni, és figyelj oda arra is, hogy mit eszel. (Az vagy, amit megeszel.)
2022. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Vagy változtatsz rajta, vagy elfogadod magad így ahogy vagy. A rinyálással nem mész semmire, meg azzal sem, hogy sajnáltatod magad.
2022. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van nem muszáj rinyálni, magamba is folythatom, az elég férfias....
2022. jún. 4. 22:02
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Én se rinyálok, pedig 100x több problémám van mint neked. De van akinek még nálam is sokkal rosszabb a helyzete. ( Igaz, azok már afrikában éheznek)
2022. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!