Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagálnátok le ha...

Hogyan reagálnátok le ha legközelebb is előfordul?

Figyelt kérdés
Nem régen mentem / 1 hónapja/ új munkahelyre. Fizikailag nagyon könnyű hely. Elég sokan is vagyunk, ez néha baj. Előfordul, hogy tipikusan a kis dolgok lesznek felfújva. Hiszen egy idő után már mindenki csinálna valamit. A munkakörön belül előforduló helyzetek sem határolódnak el. Azt hittem ez lesz álmaim munkahelye ahonnan majd nyugdíjba megyek. Még most is ezt szeretném de történt valami ami teljesen kizökkentett. Egy munkatársnőm /valószínűleg ital hatása alatt/ iszonyúan belém állt. Eddig nem tapasztaltam, hogy ennyire utálna. Belefolyt az én feladatkörömbe is. Másnál is láttam ezt amikor bizonyos pozíciót ő töltött be.. Hát jó gondoltam még új vagyok hagyom had domináljon. Elképesztően pörgött, harsogott. Férfi kollégák is voltak velünk. Úgy felváltva odajövögettek. Ki közösítve éreztem magam. Velük nagyon kedves volt. Udvaroltak is neki rendesen. Hozzám ha szólt is fokhegyről vagy kötekedve. Egy nagyon dekoratív 40-es hölgyről van szó. Ezt azóta sem értem, hiszen a majd 60 évemmel én nem vagyok vetélytárs neki. Jó hát szépen a háttérbe húzódtam. Viszont hallottam valamit, hogy iszik rendesen. Nekem ez így nem jött volna le de ha jól belegondolok, az az iszonyú harsogás, pörgés, a férfiaknak való tetszelgés, a velem való agresszív megnyilvánulások és /ez már többször is előfordult/ elkezd nevetni és nem tudja abbahagyni. Munkaidő végén is belém kötött. Az előző munkahelyem hánytorgatta fel olyan agresszív módon, hogy szólni sem szóltam neki semmit. Talán még nekem is jött volna. Nos ennyi. Mit csináljak ha ez máskor is előfordul majd? Azt ne írjátok, hogy szaladjak a főnökhöz mert azt NEM teszem. Még azon vagyok ,hogy beilleszkedjek. Lehet a kollégák is tudják ezt de elnézik neki./ Főleg akikkel nagyon kedves/ Azért hangot adtam a kiakadásomnak a végén. Egy kolléga azt mondta, hogy majd mindent megtudok ám idővel hogy mennek itt a dolgok. Keverni, bemószerolni nem akarom. Eljönni sem erről a helyről egyenlőre. Sok kellett, hogy ide felvegyenek. Viszont ha még egyszer így nekem jön...Nem mindig ugyanoda vagyunk beosztva szerencsére. Nem bírtam éjjel aludni még nyugtatóval sem. Ha autóval lettem volna aznap, nem biztos, hogy haza tudok vezetni úgy felcseszte az idegeimet műszak végére. Szóval hogyan tovább?

febr. 26. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha vki a rosszra fokuszal az eleteben ,akkor egyre tobb rossz tortenik. Ha a jora,akkor egyre tobb jo. Vonzas torvenye megvalosul itt is.
febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ez mi vízmű vagy MÁV?

Tipikusan ezek a helyek ahol beleallnal egymásba az emberek.

febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik sem :).
febr. 26. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Feléig olvastam, elég is volt. Egy percig sem maradnék olyan helyen, ahol munkaidőbne piáló embert megtűrnek. Nem csak a viselkedése miatt alapvetően, hanem a balesetveszély és ha ez belefér, akkor még mi...
febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!