Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha apróval fizetek a pizzafutá...

Ha apróval fizetek a pizzafutárnak, akkor előfordúlhat, hogy legközelebb nem jön erre a címre?

Figyelt kérdés
Utolsó két alkalommal 100 forintosokkal fizettem ki a futárt, amit szó nélkül elfogadtak, de azóta mindig azt a választ kapom az étteremtől, hogy jelenleg nem tudják kiszallitani a rendelésem.

#étterem #pizza #pénz #futár #házhozsítás
2019. szept. 14. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Szomszédot kérd meg, bár egyből le fogják vágni, hogy te rendelsz :)
2019. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Azért arra is gondolj, hogy nem apróval a zsebükben akarnak egész nap motorozgatni, mert gondolom nap végén számolnak el.


Olyannal már találkoztam, hogy a liftben azt írták ki valakinek, hogy tartsd meg a 10Ft borravalót legközelebb, csak sokkal trágárabbul, mire visszaírt egy másik futár, "Te legalább kaptál"



Azért ha belegondolsz, hogy ő azért melózik, hogy neked jó legyen, kapjál kezdbe kaját, akkor nem biztos, hogy udvarias dolog ha apróval fizetsz, más kérdés, ha nincs máshogy pénzed. El kell fogadja.

2019. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénz az pénz, a futároknak meg mindig jól jön az apró, hogy tudjanak visszaadni. Inkább az a rossz amikor 10-20ezressel fizetsz egy párezres rendelést. De szerintem túlgondolod mert ha bármelyik esetben téged emiatt nem szolgálnak ki az nagyon piti egy vesztes hozzáállás a részükről.
2019. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
72%os találkozó :D
2019. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Én is jártam már így 72%-os, csak én a 78-asokkal.:)


Kérdező! Kizártnak tartom, hogy azért nem veszik fel a rendelésed, mert egy pizzát apróval fizettél ki. (Mondjuk kinek mit jelent az apró.) Százasok? Mindegy.

Nem hinném, hogy ez az oka, mert ők visszamennek az újabb pizzákért, ha annyira húzza a zsebét, akkor leteszi a cuccai közé, a nap végén elszámol, vagy nem tudom, hogy megy ez. Lehet, hogy minden körnél leszámolnak. Még nem voltam futár, nő létemre szerintem nem is leszek. De ne vedd magadra, ha így volt pénzed, és elfogadta, nem hiszem, hogy leadta a drótot a főnöknek, hogy ugyanmár, erre a címre ne szállítsunk pizzát, mert a delikvens apróval fizetett. Ebből élnek, a pénz az pénz. 13-14-15 db százforintos miatt tuti nem.

Olyat meg nem tudok elképzelni, hogy többször is ugyanaz a rendelésfelvevő és téged ez miatt tiltólistára tettek.

2019. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kora délelőtt rendelsz akkor jobban szeretik az aprót, mert abból lehet visszaadni, később este viszont már több pénz van náluk úgyhogy akkor általában már tudnak minden címletből visszaadni, akkor már nem kell az apró. Egyébként meg ha adsz legalább 100-200 forint jattot, akkor már szívesebben mennek oda.
2019. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már válaszoltam, egyébként futárkodtam és nap végén van elszámolás és nyilván nem munkakezdéskor veszik fel az összes kiszállítani való pizzát hogy aztán egész nap a 3 marék apróddal mászkáljanak hanem egyszerre pár pizzát kiszállítanak aztán visszamennek a következő adagért. Akkor vagy otthagyják a felesleges aprót vagy beváltják de a kocsiban/motorban is elfér, senki nem problémázik ezen
2019. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Fizess előre kártyával, és adj neki 100-200 Ft-ot apróban borrvalóra, azt jól van akkor.
2019. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem életszerű. Leadod a rendelést az étteremnek, ők elkészítik a pizzád, a futár pedig már a kész ételt kapja hogy vigye ki a megadott címre. Nem megkérik hogy volna-e szíves, hanem ez a dolga. Úgy rúgnák ki hogy a lába nem éri a földet, ha kijelentené hogy erre meg arra a címre ő nem szállít.
2019. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok. Még annyit a mondandómhoz, hogy elég szomorú, hogy manapság már a 100 forintosok is aprónak számítanak.

És hogy ne offoljak, még mindig fenntartom, hogy a rendelés felvevésénél szinte biztos vagyok benne, hogy nem ez az aprós dolog a kifogás. Valami más miatt lehet, ha tényleg úgy van, ahogy leírtad. Hívd fel őket és kérdezd meg, mi az oka. Vagy rendelj máshonnan. Nem tudom, merre laksz.

2019. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!