Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van értelme az ideiglenes...

Van értelme az ideiglenes állásnak?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja fejeztem az egyetemen és jelenleg munkát keresek, eddig nem sok sikerrel. Arra gondoltam, hogy jelentkezek a szakmámon kívüli munkákra és ameddig nem találok egy nekem megfelelőt azt csinálnám. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy nem e nehezítené meg a munkakeresést estleg a munkaadók szemében nem e indulok hátrányból azzal hogy van egy random munkán ezért lehet nem tudok azonnal kezdeni náluk. Egyébként nem vagyok rászorulva, hogy most azonnal dolgozzni kezdjek, de ennek ellenére úgy érzem, hogy pazarlom a napjaimat.
márc. 5. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag nem számít, akkor a megfelelési kényszereden és konformizmusodon dolgozz!
márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!