Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún könnyű fizikai...

Állásinterjún könnyű fizikai munkát mondanak, majd kiderül 50 kg súlyú zsákokat kell hordani, pakolni felmondanál, ha nincs más ?

Figyelt kérdés
márc. 8. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha nincs mit enni akkor nem.

De ha van esely barmi masra, akar par het mulva, akkor emeljen a fonok meg az anyukaja.

márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Átvertek, nyilván felmondasz. Ha egy dologban hülyének néznek, jön majd utána a többi, mert látják hogy kiszolgáltatott vagy és inkább tűrsz. Pedig nem kell, mindig van más lehetőség. De, van.
márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Intenzíven elkezdik a betanítást, és mondják majd milyen gyorsan kell az 50 kg súlyos zsákokat cipelni. Átbasztak interjún és még jó le is szidnak, hogy neked semmi se jó, mi a f$sznak mentél oda
márc. 8. 19:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az interjún tuti rakerdeztem volna, pontosan mit takar a könnyű fizikai munka. Mert ez nem az.


Mennék. De ha persze szó szerint kenyérre kell akkor lehet hogy nem azonnal. De egyébként azonnal.

márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Átbasztak interjún és még jó le is szidnak,

Nyilvan ha megmondjak hogy rabszolga kell, senki se fog jelentkezni.

A masik kerdesednel is volt olyan birka aki azzal jott hogy hogyan kell emelni.

Kulfolgon a 30 kilora is azt mondjak hogy 2 emelje.

Tippelj 50 evesen neked vagy a kulfoldinek fog fajni a hata?

márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem emelhetsz már elvileg 50 kilót egyedül. Nem véletlenül lettek 20-25 kg-os építőipari zsákos anyagok sem, talán még 40 kg-os cement létezik.
márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb adom el a testem nőknek, minthogy ilyen munkát vállaljak.
márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondta állásinterjún, hogy nem kell nehezen emelni, csak 50 kilót párban, elküld a picsaba hogy érthetetlen értelmi fogyatékos vagy, mondj is fel, aki ilyen hülye. Jártam már így. Alkalmazott a hülye mindenképp
márc. 8. 20:31
 9/16 A kérdező kommentje:
100 kiló az párban 50 kg, ő mondta csak te értetlen vagy, fogyatékos
márc. 8. 20:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Trágárul elküldenek a picsába, ha hálátlanul felmondok ilyen szuper álom munkahelyen, ahol egy szar senki vagy...
márc. 8. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!