Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor jár a 22500 forintos...

Mikor jár a 22500 forintos segély?

Figyelt kérdés
Most végeztem a suliba, ha elmegyek munkanélkülire, akkor jár nekem a 22500 forintos segély?

márc. 12. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
X idő munkaviszony után jár csak.
márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Közvetlen suliba járás után nem jár segély. Ahhoz dolgozni kell előbb.
márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Mire elég a mai világban 22500 forint?
márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dolgoztam 1,5 évet diákmunkán, 1 évet gyakornokként heti 30 órába. Ezek után kapok valamit?
márc. 12. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a keresetpótló támogatás, amit az kap, aki még az álláskeresésit se kapja. Bemész a munkaügyibe a munkás papírjaiddal, megállapítják, hogy jogosult vagy-e, vagy sem álláskeresésire, ha nem, akkor kérsz egy igazolást, hogy nincs kereseted, és megkérdezed, hogy hol igényelheted a keresetpótlót, és hogy jogosult vagy-e rá, ill. milyen segélyre vagy jogosult. Eztán bemész az önkormányzat szoc. osztályára, és ott is felteszed ezt a kérdést. Könnyen lehet, hogy a veled egy háztartásban élők anyagi helyzete is számít, hogy mit kapsz.
márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Regisztrált álláskeresőnek lenni hozzá amihez egy év munkaviszony kell a diákmunka nem számit bele

Azt hogy ez a gyakornoki munka hogy volt bejelentve nagy kérdés

márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
1 hónap munka után jár a segély igényeld.
márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez az aktív korúak ellátása, azon belül pedig a foglalkoztatást helyettesítő támogatás, nem pedig az álláskeresési járadék! Egyedül az 5-ös válaszoló nem írt baromságot.
márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez ugye az, amit régen szociális segélynek hívtak? 20 éve, szülőkkel lakva, miután lejárt a munkanélküli segélyem, megigényeltem, és símán kaphattam. Csak rólam kérdeztek az igényléskor. De úgy hallottam, azóta ez változott, nézik a háztartásbeliek jövedelmét is. Nekem a szükeimnek elég szép nyugdíja volt, ma már lehet, hogy engem sem találnának rá jogosultnak abban az állapotban.
márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szükeimnek=szüleimnek
márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!