Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek? az alábbiakról

Mi a véleményetek? az alábbiakról

Figyelt kérdés

Kisváros. Minden üzlet nyitva egész nap

Csak egy üzlet tart naponta 1 óra ebédidőt -ezzel szívatja a vidéki alkalmazottat, aki kénytelen 1 órán keresztül a város járnia télen nyáron vagy minden nap vendéglőbe ülni (több ezer+ kiadás)


márc. 17. 14:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a többiek hazamennek ebédezni
márc. 17. 14:22
 2/11 A kérdező kommentje:

ja és záróra után még plusz 1 órát várni a buszra a buszvégállomáson

n

márc. 17. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek NEM AZ a célja, hogy egy ESETLEGES vidéki alkalmazottat megszivasson, hanem az ÖSSZES dolgozónak ad lehetöséget nyugodt ebédelésre.


Az meg, hogy neked mikor megy a buszod, végképp nem az ö problémájuk, a buszon a munkaadóktól függetlenül járnak.


Ha neked ennyire problémás, akkor keress más munkahelyet

márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem maradsz bent a munkahelyeden ebédidőben? Egyél ott bent,amit otthonról viszel magadnak.
márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ebédidőben kizár téged a tulaj az üzletből? Ilyen még nem pipáltam. A munkaidő meg sok helyen már 9 óra, amibe beletartozik egy óra ebédidő. De miért kellene ilyenkor az utcát járni és étterembe járni? Nincs személyzeti kiskonya egy mikróval?
márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

üzeltben nincs ebédidő...hipermarketekben sincs

télen a hideg bolt vagy a hideg utca vagy sok pénz a mindennapi vendéglőhöz

ez volt 12 évig...sajnos nem volt sok lehetőség

márc. 17. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A bolt csak ebédidőben hideg? Ha a környéken nincs munka akkor vagy messzebb kell járni vagy el kell költözni. Vagy saját munkahelyet gyártani. Komolyan, szerinted a munkáltatónak kellene a te elvárásaidat teljesíteni? Kiköltözöl az erdőbe, akkor is kell egy munkáltató aki neked megfelelő körülményekkel üzemel?
márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, miért kellene ebédidőben elhagyni kötelező jelleggel a munkahelyet és vendéglőben enni. Nálunk van ebédidő, senki se megy sehova. Enni se kötelező.
márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hipermarketben is van ebédidő,és bármelyik üzletben.

Vagy szerinted az eladó nem eszik 12 órán át?

márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

12 év alatt párszor letehetted volna a jogsit.

A többihez nem is szólnék hozzá, előttem már páran leírták.

Tipikus olyan vagy, aki mindenkit hibáztat meg sajnáltatja magát, de semmit nem tesz azért, hogy előrébb jusson.

márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!