Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is bunkó a főnököm?

Szerintetek is bunkó a főnököm?

Figyelt kérdés
Ha beteg vagy, és írsz neki egy sms-t, hogy nem leszel ma, mert xy bajod van, és nem mond annyit sem, hogy jobbulást… Már más miatt is azt érzem, hogy nem itt van a helyem.
márc. 18. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom. Ennyiből nehéz megítélni.

Lehet ő meg azt gondolja, te vagy a bunkó, mert hívás helyett sms-t írsz.

Kevés az infó. Lehetne telefonon is hívni, csak nem mered?

márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Merném, de hajnalban nyilván nem hívtam fel… Majd miután mond valamit a háziorvos.
márc. 18. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Tényközlésre nem szoktam választ várni.


Én telefonon szoktam intézni az ilyesmit. Egyszerűbb megbeszélni a dolgokat (pl.: előreláthatólag meddig leszek táppénzen, milyen feladatot kell átvennie másnak).

márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha mar valaszra sem méltat, akkor azt jelenti, hogy kiáll a szekered rúdja
márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D az lenne a legkisebb baj, megkönnyítené a dolgom. Egyébként nem vagyok egy nagy táppénzcsaló, bejárok rendesen.
márc. 18. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Annyira kevés infót mondtál, hogy erre nem is tudom, hogy vársz választ. Szalag mellett dolgozol, ahol a főnöködnek is 8 osztálya van. Meglepő, hogy nem reagál? NEM

Multinál irodában? Meglepő? Igen


Mindkét helyen dolgoztam már, nem nézek le senkit, ezek tények. Fizikai munkavégzést végző emberek nem fognak babusgatni, meg jobbulást kívánó SMS-t küldeni.

márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem derül ki
márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!