Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek e egy oylan állásin...

Elmennétek e egy oylan állásinterjúra ami csak telefonon lett legyeztetve de a neten semmi adat nincs rólla?

Figyelt kérdés
Felhívtak pár napja, azóta ezen gondolkodom. Aki bemutatkozott nekem arról nem találok semmi infót és a cégről sem. Csak nekem gyanús ez? (És jóval több fizetést mondott mint én, kértem volna.) De semmi adat nincs róla, főleg az adott településen. Az online katalógus ahol cégek vannak bejegyezve elérhetetlen, a többi amit néztem egyáltalán nem talált az adott cégről adatokat.

márc. 21. 15:41
 1/9 A kérdező kommentje:

jav Olyan:


Se egy facebook oldal se egy hagyományos weboldal. Csak egy portálon láttam a hirdetést a hirdetést.

márc. 21. 15:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők hívtak? Nem értem. Elmész egy olyan céghez, ami nincs nyilvántartva? Kell, hogy legyen adat róla.
márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Lehet, hogy új cég.
márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

1, honnan tudtàk meg a szàmod egyàltalàn?


2, cégjegyzékszàm, adószàm nélkül minden csak fugasi. Ejtsd: fugàzi, porhintés.

márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a professzoron letehet jelentkezni és csak az volt ott hogy magán vállalkozó.
márc. 21. 16:33
 6/9 A kérdező kommentje:
proffesson-ön * bocs
márc. 21. 16:35
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
Nekik is van azonosítójuk...
márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak az volt ott, hogy xy állás ezen a helyen és ezt és ezt kell csinálni.Pont. még utca sem volt megadva. Beírtam a keresőbe őket, de semmi, se facebookon, se googleben.
márc. 21. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

www.e-cegjegyzek.hu

Itt rákereshetsz cég nevére és megtudhatod a főbb adatait aminek a közzétézele kötelező

Utána ha ez megvan, e-beszamolo.im.gov.hu oldal, itt az elmúlt év lezárt év beszámolóit (mérleg, eredménykimutatás) nêzheted meg. Lehet sokminden elég nem világos lesz, de azért nem kell hozzá nagyon könyvelőnek lenni, hogy lásd hogy a cég mennyire volt nyereséges, bevétele, költségei hogy alakultak, bér átlagban milyen (létszámadat is az elején ott van, meg a bérköltsége), stb

márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!