Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az elszámolási lapot "sétálópa...

Az elszámolási lapot "sétálópapírt" köteles vagyok mindenkivel aláiratni, ha nincs semmi tartozásom az intézmény felé leszerelés során?

Figyelt kérdés
Ha felmondás, leszerelés során a "sétálópapírt" (kilépő dolgozó elszámolási lapja) vagy minek nevezik, nem iratom alá mindenkivel, nem megyek el 10-15 helyre aláírást kérni, viszont nincs semmi tartozásom az intézmény felé, akkor érhet valami hátrány? Visszatarthatják a kilépő irataimat?

márc. 22. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Keress vmit ellenuk fotozzad es azzal kikenyszeritheted a kilepo papirokat.

Minden munkahekyen vannak adocsalas munkabiztonsagi hiany

yossagok . Szabalxos wc-t se lattam meg sehol.

márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs ilyen szabálytalanság, arra itt ügyelnek. Nem akarok veszekedni velük, viszont lehet, meg akarnak szivatni a kilépés során. Én meg nem szeretnék könyörögni a főnökségnél, hogy írják már alá, hogy nem viszek, lopok el semmit.
márc. 22. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

En biztos talalnek hibat,ha kicsit fotozgatnad a helyet.

Irsz nyomtatott nagy betukkel kezirassal egy papirt: tartalmazza a kilepes datumat ora perc.

Cim: (te tudod ,en nem lattam meg ilyet)


Alulirott .... neved,anyad neve,szul datumod a munkaviszonyom megszunt a mai nappal. ...... cegnev szekhely cime tovabbi kovetelese nincs ...... nevedrol. A .... cegnev minden ingosagat leleltarozta es hianytalan serulesmentes es mukodokeoes allapotban talalta.


... varos ..... datum


Cegvezeto alairasa ..........

Cegvezeto neve kiirod nyomtatott nagybetukkel



Kersz ra pecsetet


Nem igaz h nincs ott vmi torekeny draga cucc amit megfogsz a kezedben kozben es mutatod h elejted ha nem irja ala.


Keresd ki itt ingyen a ceget h tudd ki a vezeto azaz az alairasra jogosult .


[link]


Nincs kenyszertorles v felszamolas alatt veletlen a ceg??vagy nem tiltottak el a fonokod a cegvezetestol? Jelold be ezeket a fuleket is a ceginfoban.


Mindig lehet talalni vmi finomsagot ahol elcsusznak.


En csinaltam olyat,h bejelentettem cegeket a cegvirosagon szemelyesen h megszuntek . Aztan kikuldtek a szekhelyre a leveleket a cegbirosagtol,amit en kiszedtem es eltuntettem. Igy toroltek a cegeit a madfiozonak.

márc. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl a kilépő papírokat addig nem adják ki amíg nincs rendben a sétáló.
márc. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem íratod alá mindenkivel, hogy nincs semmi követelésük FELÉD, akkor mivel igazolod, hogy tényleg nem tartozol senkinek semmivel? Ismerős, nekem is olyan osztályra is el kellett vinnem aláíratni, ahol korábban még soha nem is jártam, én is sokat nyűglődtem, hogy "demiafenének". De! Néhány hónappal később, amikor kaptam egy levelet, hogy X osztálynak még tartozom 1 db zenélő búgócsigával, azonnal fizessek Y forintot érte, szépen beszkenneltem a papírt az osztályvezető aláírásával a "Mindennel elszámolt" szöveg alatt, és elküldtem válaszul, azzal, hogy próbálják másra ráverni a hiányt, nekem semmi közöm hozzá.
márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, - hiába vitatható az értelme az ilyen szintű bürokráciának, végig kell vinni ezt a bohóckodást, mert egyszerűen nem kapsz meg semmit addig, amíg ezt nem rendezed.
márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!