Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztonsági őrként dolgozok...

Biztonsági őrként dolgozok egy kórházban! Feladatom közé tartozik hogy szóljak hogy nem a kijelölt helyen dohányoznak! Napi szinten 25 szor ha nem többször! De 26-dik alkalom után kirúgtak ! Mert rossz helyen dohányoztak! Ez szabályos ?

Figyelt kérdés
márc. 22. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ilyen az élet.....majd lesz másik munkahelyed.
márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez ma történt! De mondtam hogy olyan fel mondást akarok csak alá írni amibe le írják az indokot!közös megegyezés azt nem írom alá ! De ök a közös megegyezést akarják ! Nem akarják hogy munkaügyi bírósághoz forduljak
márc. 22. 13:10
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt nem értem. A feladataid közé tartozik, hogy szólj nekik. Te elláttad a feladatod, és ezért kirúgtak?
márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kb 25 alkalommal szóltam nekik! 26-dik alkalommal is ott cigiztek ahol nem lehet és pont jött az igazgató! Aki emiatt ki rúgott de mondtam neki hiába szólok nekik le szarják! Nem én vagyok az első aki így jár az igazgató nem az orvost rúgja mert így is orvos hiány van egyszerűbb az őrt ! Mert állítsa szerint úgy is mindig találnak őrt ide
márc. 22. 16:09
 5/15 Lilluci27 ***** válasza:
73%
Próbaidő után voltál?
márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Azaz nem végezted el a munkádat. Nem elég szólni, majd ráhagyni, hanem érvényesíteni is kell a szabályt. Szólni a tűzvédelmisnek, a főnöködnek, vagy aki éppen illetékes.
márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem értetted meg a feladatot.

Főnökséget nem kellett volna baszogatni mert nem rájuk vonatkoznak a szabályok.

márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
mondjuk abból ahogy fogalmaz, én még azt is el tudom képzelni, hogy ez valami autista göcsört, aki képtelen felfogni, hogy fél méterre a kijelölt hely táblától is jó lesz még cigizni...
márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

#8: Igen én sem értettem sajnos a történetet. :D De már kezd derengeni.

Köszi kérdező a magyarázatot. (3-as voltam)

márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
90%
Ezek szerint nem végezted el a munkád. Jelenteni kellett volna a felettesednek, hogy hiába szólsz, nem hagyják abba. Amennyiben ez megtörtént akkor viszont nem te vagy a hibás.
márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!