Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan rivalizálnak a nők a...

Hogyan rivalizálnak a nők a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Milyen tipikus esetek szoktak lenni?

Nálatok hogy viszonyulnak egymáshoz a nők?


márc. 24. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon.

Pasasként női munkahelyre bekerülve sokszor már az asztal alá bújtam volna, ne legyek szem/fűltanu.

Ha meg utána szóbaálltam véletlenül az utált féllel, magyarázkodhattam.


Bár nekem még mindig jobb volt, mint megfeleléskényszeres hülyegyerekek között dolgozni.

márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hamis pletyka, furkálás, otromba beszólások de a másik háta mögött, hamis dolgok állítása, másik lenéző kezelése, egymás túlöltözése vetkőzése (ki a nagyobb qrva) másik becsmérlése kinézetére súlyára beszédére tett megjegyzések. Ha a főnök férfi akkor ki tudja hamarabb le szopni és ezzel pozíciót nyerni, aztán az első helyezett folyamatos becsmérlése a háta mögött , na ilyenek :D
márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2# Ez kész horror:)
márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3


Pedig ez a valóság

márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ki lehet ebből maradni? Ha pl észreveszem, hogy egy nő ilyeneket csinál velem, akkor arra tudok úgy reagálni, hogy ne menjek bele? (Én is nő vagyok.)

Eddig azt csináltam, hogy figyelmen kívül hagytam az ilyesmit, de most elgondolkoztam, hogy ez is lehet olyan, amit pl. lekezelő, lenéző dolognak érezhet a másik, ami miatt tovább furkálódhat. De akkor hogy lehet ebbe nem belemenni?

márc. 24. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor egymás háta mögött megy a pletykálkodás, áskálódás, furkálás, szándékosan hamis és valótlan dolgok terjesztése, igazából szinte bármilyen téren. Van olyan eset, amihez pluszban társul az, hogy szemtől szemben is hasonlókat engednek meg egymás felé, de ott már tényleg eldurvulni kezdenek a dolgok. Vagy már el is durvultak.

Akkor olyan is van, hogy a másikba belekötnek, legyen szó kinézetről (külsőről, testi tulajdonságokról), öltözködésről, vagy személyiségre, vagy az illető munkájára értve.

Szemtől szembe lehetnek apróbb oda-oda szúrások, elejtett megjegyzések, amik idővel durvulnak, ha senki nem tesz a dolgok ellen. De olyan is van, hogy szándékosan szabotálják egymást, szándékosan próbálnak a másikkal kiszúrni.


Nekem eddig a legdurvább esetem az volt, amikor gyakorlaton voltam, egy olyan helyen, ahol sorra mondtak fel az emberek, aztán a végén már 2 munkáját végeztem, de ugye a cégnek meg utánam is kellett ember. Az egészet rosszul kommunikálták a jelentkezők felé, mert konkrétan, a fülem hallatára is, azt mantrázták, hogy a helyemre kell valaki, aki olyan, mint én. Fel is vettek egy korban hozzám közeli csajt, aki már eleve riválist látott bennem.

Szerencsére nem kellett együtt sokat dolgoznunk, de mikor mégis, az elég rosszul sült el. Meghazudtolt, akkor elrontott valamit, majd rám kente, vagy azt mondta, hogy én kértem, hogy úgy csinálja. Nem a hibázással volt a gond, hanem reflexből jött neki, hogy engem hibáztasson. Kibeszélt, áskálódott, és elég sok mindent megtett, hogy rossz színben tüntessen fel. Az volt a szerencsém, hogy engem ismertek is már akkorra, meg elég könnyen tudtam bizonyítani az igazam.


Én határozottan megmondtam neki, hogy ilyenben nem vagyok partner, és nem fogom szó nélkül tűrni, hogy így viselkedik velem, hogy az utolsó pillanatban így tönkreteszi ott a nevem. Az hatásos volt, azt hiszem, legalábbis, míg ott voltam, leállt, nem kevert, de azt nem tudom, azóta mi a helyzet. De már nem érint, nem érdekel különösebben.

márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. Olyanok mint a végbélrák. Undormányok!
márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!