Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miértnem segítik a régi...

Miértnem segítik a régi dolgozók az új munkavállaló beilleszkedését?

Figyelt kérdés

Nem beszélgetnek vele, nem látják el instrukciókkal a munkát illetően, majdnemhogy átnéznek rajta. Köszönnek neki, azt kész. Elnézik egész nap hogy magában robotol úgy hogy semmi használható információt nem adnak neki, csak annyit hogy ezt tedd ide, azt tedd oda, amit meg osszon be egész napra.

A főnök és a többi alkalmazott egyaránt.


márc. 28. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az új melós próbálna nyitni feléjük, kérdezgetne, ismerkedne, de rövid szavas, lerázós válaszokat kap, majd inkább egymással "dumcsiznak".
márc. 28. 16:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem készítenek ki ennél jobban. Az idősebb generáció nagyon átment gonosz rossz irányba (tisztelet a kivételnek) mondom ezt úgy, hogy évek óta egészségügyben dolgozom rendszerint tőlem idősebb kolléganőkkel. A belem is kidolgozhatom, gyönyörűen is beszélhetek velük, a vége az, hogy a "mai fiatalok nem tudják mi volt régen". Ez a 99%-ukra igaz. Tiszteletet várnak, miközben egymást, és a fiatalabb réteget is csak kibeszélik, hátba támadják, alá kevernek. Eddig próbáltam tiszteletet tanúsítani, most már csak azt várom eltakarodjanak nyugdíjba. Próbáld magad megoldani a feladatokat, rájönni, mit hogyan kell csinálni, és addig örülj amíg nincsenek a közeledben. Ne is próbálj velük baráti viszonyt kialakítani. Milyen területen dolgozol?
márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kereskedelemben. Az ott lévők közül a legidősebb 50+, a többiek 25 és 45 között vannak. Én 35 vagyok.
márc. 28. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Multi vagy magáncég ? Anno egyértelmű volt hogy fokozatosan mindenre betanitották az újakat mert mindenhol pótolta a hiányzó szabis beteg stb melóst . Amúgy is a csoport együttműködést kellene tartani nem az ellensegeskedést meg a szivességből vagyok itt minfig lógok nyalizok moslekot . Kérd ki a vezetőség munkarendjét stb, amennyiven az egész egy fos otthagyod őket fent bepanaszolod hogy otvar sumák helyet .
márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kereskedelem az egyik leggázabb hely. Ott aztán szívják egymás vérét rendesen. Akkora megalázások vannak, hogy hajjaj. Tudnék mesélni. Dolgoztam kereskedelemben.

Ha csak annyi van, hogy semmibe vesznek, annak még örülhetsz is. Máshol elég komoly szívatások vannak.

márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyiről van szó, még örülj! Valahol ezek mellett, hogy nem magyarázzák el neki a dolgokat, még b*s*ogatják, és ordibálnak vele, hogy miért nem csinálta meg ezt vagy amazt, nem igaz, hogy nem éri fel magától ésszel.
márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!