Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem szeretik a munkaváll...

Miért nem szeretik a munkavállalók a céges bulikat, céges karácsonyokat és csapatépítőket?

Figyelt kérdés
Azért mert nem a munkaidejükben zajlik?
febr. 21. 13:19
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert annyira nem szeretik egymást. Ahol jó a közösség, ott szívesen vannak együtt időnként munkán kívül is.
febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%
Én szerettem sok helyen, a legutóbbira azért nem mentem el, mert egy fsz volt a cég, pont előtte 2 héttel hoztak be gyökér szabályozásokat, hát bulikázzon így az anyjuk velük, januárban fel is mondtam.
febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyrészt ha nem a munkaidejükben zajlik, a szabadidejüket inkább a legközelebbi hozzátartozóikkal szeretnék eltölteni, ha viszont munkaidőben zajlik, azt sem szokta mindenki szeretni, mert pl. nem jó a munkahelyi légkör, és nem szeretnek kényszerjópofizni olyanokkal, akiket valójában nem kedvelnek.
febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
70%
Azér az ugye megvan hogy munkahelyeden nem barátkokat kapsz hanem munkatársakat?
febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szeretem mert ha buli akkor legyen pia is na de a mi cégünknél ha csak egy kortyot is iszol már mindenfélét ki találnak rólad hogy ott fetrengtél milyen sokat ittál stb. Na most én egy kis ebédért vagy hideg tálért nem öltözöm ki és nem fogok feszengeni szóval eddig egyetlen egy céges bulin se voltam pedig 12 éve ott dolgozom. Csapatépitőre el szoktam menni de utálom csak tisztelem annyira a főnökömet azzal ha már szabad időt ölt a szervezésbe bevásárlásba stb akkor ott vagyok ennyi.
febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
97%

Mert azt a kevés szabadidejüket mással is eltöltenék.

Olyanok szervezik ezeket, akiknek semmi életük, nem tudnak mit kezdeni magukkal.

febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 mantis religiosa ***** válasza:
32%
Mindig rámozdulok a potyára, föleg, ha fizetett munkaidőnek számít. 🤩 Ha ettem-ittam eleget, bármit elviselek, még barátságos arcot us vágok hozzá. 😇
febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor úgy éreztem hogy "kötelező jópofizás", voltak akik alig várták hogy együtt ordítozva röhögcséljenek & lerészegedjenek.

Volt aki már az elején mondvacsinált ürüggyel húzta ki magát és elment haza.

febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
"Nem kötelező, de erősen ajánlott" alapú program, a munkavállaló munkaidejen kívüli életéből, melynek megtagadasa, céges következményekkel jár, pl. mobbing. Hát ezert.
febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ezeket többnyire nem a cég állja.
febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!