Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megpróbáljak harmadjára...

Megpróbáljak harmadjára jelentkezni egy munkára, ha első két alkalommal nem vettek fel?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, csak egy nyári munkáról lenne szó, ami amúgy szakmailag releváns is lenne(bár tanárképzésen vagyok, szóval nem éget a szükség, hogy szakmailag releváns munkát végezzek a kötelező gyakorlaton kívül). Idén immáron megtörtént a második jelentkezési kísérletem, nem sikerült. Első jelentkezésemkor elsős voltam egyetemen, zéró tapasztalat, nem lepett meg, hogy nem vettek fel. Idén már volt relevánsnak mondható tapasztalatom, de így sem sikerült. Indoklást egyik esetben sem kaptam az elutasító üzenetben, csak annyi volt az emailben, hogy "Sajnálattal értesítünk, hogy erre a pozícióra nem kerültél kiválasztásra".

Gáz lenne jövőre újra megpróbálni? Vagy inkább engedjem el, ne fussak felesleges köröket egy újabb elutasítással, úgyis más munkát kell majd keresnem?


márc. 29. 11:37
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kiírtàk az elvàràsokban, h végzettség, tapasztalat nélkül lehet jelentkezni?


Szerintem jövőre próbàld újra, ha màr a tanulmànyaiddal kicsit előrébb haladtàl.

márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elvárásként többnyire nem volt feltüntetve a tapasztalat sehol, hanem csak előnyként(annál a pozíciónál, amire jelentkeztem ott előnynek volt megjelölve a tapasztalat, illetve amikor emailben érdeklődtem ott is azt a választ kaptam, hogy nem elvárás). A tanulmányokat illetően meg az volt megadva, hogy folyamatban lévő vagy befejezett egyetemi tanulmányok, és előnyként megadva többek közt a tanárképzés.

A gyerekekkel való tapasztalat előnynek volt még megadva, nekem első jelentkezésemkor nem volt ilyen tapasztalatom, idén pedig csatlakoztam egy mentorprogramhoz, aminek keretein öt hátrányos helyzetű nyolcadikost mentorálok. Jövőre biztos, hogy nem lesz lényegesen több tapasztalatom gyerekekkel, max ez a félév, a mentorprogramból ki fogok szállni magánéleti okok miatt a köv. tanévben.

márc. 29. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!