Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen időközönkén...

Szerintetek milyen időközönként fér bele munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Nyáron végeztem az egyetemen, azóta egyáltalán nem találom a helyemet. Két helyet próbáltam eddig, de egyszerűen seholsem találom a helyemet. Nem akarok a későbbiekben megbízhatatlannak tűnni a HR-esek szemében, hogy sokszor váltottam melót, de azt sem akarom, hogy olyan helyen pazaroljam az időmet, ahol nem érzem jól magam. Szerintetek mennyi fér bele?

ápr. 1. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
munkanélküli vagyok már jó ideje én is,előző munkahelyemen 7év 7hónapig voltam,ez a második munkahelyem volt életemben idáig.az elsőnél pedig 2 év 3 hónap.de ez az utolsó ez túl sok volt úgyhogy ha találok is majd egy elfogadható munkahelyet akkor max 2-3 év több nem!
ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakmától függ. Egy tanárnál pl. kifejezetten érték, ha egy helyen minél tovább van, aminek az okát talán nem kell részletezni. Egy projektmenedszer, solution architect esetén viszont elfogadható, hogy párévente vált, hiszen sokszor egyetlen projekt erejéig köteleződnek el egy helyre.
ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fiatal voltam én se találtam a helyem, így több helyen is kipróbáltam magam, 4 országban dolgoztam eddig 17 különböző munkahelyen. A hr-esek miatt ne aggódj azt írhatsz amit akarsz. Ha kell nekik a munkás kéz akkor úgy is felvesznek és a próbaidő alatt úgy is eldől hogy elégedettek-e a munkáddal vagy éppen, hogy te bírod-e azt.
ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondják hogy egy légkörben 7 évig egészséges ott lenni
ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Karrierfüggő röviden
ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
7 évente.
ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én most vagyok a 3. munkahelyem, és az előző 2 helyen szinte napra pontosan 5 év + 10 hónapig voltam
ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fősuli után én sem találtam a helyem és voltak pár hónapos meló helyeim. Később az önéletrajzba nem írtam mindet bele.

Azóta kb. évente váltok munkahelyet, ezen nem problémáznak a hr-esek.

ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évente váltottam, nem a munkával volt gond, hanem jobb lehetőség volt kilátásban.
ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vendeglätozok 20+ eve, addig maradok egy helyen amig jol erzem magam. Van hogy fel ev, van hogy 4-5...
ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!