Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy barber...

Mennyit keres egy barber férfifodrász manapság?

Figyelt kérdés
Mennyit keres egy barber nettó, illetve milyen költségei vannak?

ápr. 2. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
A gyakorin minimum 1M tisztán, 4 órában.
ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem barberezzetek már, az borbély.
ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Barber az egy finomított borbély kifejezés olyan mint a szolga most miniszternek hívják.

Amúgy 250-ezret, 3-hónap alatt.

ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Számold ki:

Nyitva van 10 órát, fél óra 1 hajvágás ami 4.000.

Az max napi 20 ember azaz ha teli van aznap 80.000.-

De ha csak 10 ember megy csak hajat vágatni akkor 40.000.-

Ha minden nap van 10 embered és 20 napot dolgozol akkor havi: 800.000.-

-50.000 KATA

- 100-200 ezer a helybérlet + a kellékek + rezsi.

Szóval mondjuk 800.000-250.000= 550.000.- kézhez.

Persze ha jól dolgozol, megvan a visszatérő ügyfélköröd és ebben csak hajvágás van, festés, szakál nincs.

Ez kb. egy kisvárosban így néz ki ahol nincs nagy konkurencia. 500 havonta meglehet.

ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

#4essel alapvetően egyetértenék...de sajnos 6000 alatt sehol nem vàgattam hajat az elmúlt 3évben.


És ennél màr csak dràgàbb helyek vannak...

ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4-5 körül mozog. Kisebb vállalkozóknál akiknek nincs még szalonjuk azok 3-3.5 be vágnak.
ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Normális fodrászhoz járok (ugyanoda,régóta), be sem mennék oda ahol az van kiírva hogy barber.A fodrász nő profi,30 éve csinálja.Nekem nem bonyolult.kis gép,kis olló 5 ezret szokott kérni.Borotválkozni otthon szoktam,minden nap mert már a kis borosta is idegesít,nem hogy az az igénytelen szakáll amit a sok kamumenő olyan szépnek hisz.Feleségem ahova jár neki melósabb nyilván a fodrász dolga,10-15 ezer szokott lenni.Mindekettőnél úgy tudunk időpontot kapni hogy mindketten hozzájuk járunk több mint 10 éve,de fullon vannak mindig vendéggel.Ki lehet számolni mennyi jöhet kb össze nekik heti 5.5 nap nyitvatartással.
ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Na a 30 éves tapasztalattal rendelkező 60 éves Julika nénit megnézném, hogy hogyan vág le egy modern hajat mint a mostani barberek…

Ahol lakom ott is hasonló 20-30 éves tapasztalattal rendelkező fodrász “nénikék” vannak. Oké az megvan nekik, hogy dajer (nem tudom jól írom e..), festés de amikor mondod neki, hogy szépen fokozatosan átmenetesen lentről x-mm indulva azt se tudja mit kezdjen vele…

1x mentem egy minőségi barberhez, azóta nem vagyok hajlandó más helyre járni…

ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja,nyilván a 6 hónapos okj-s,vagy anélküli c tipusú barber jobban ért hozzá.:D
ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltam már c tipusú barbernél is amikor nem dolgozott hónapokig a megszokottam. Nem csípem őket de hidd el, ha bejut egy ilyen egy jobb helyre akkor ott már van tudás és igen, nagyon jó munkát végzett. Nem ez az alja típus volt amúgy sem.
ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!