Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondhatja egy munkahely azt,...

Mondhatja egy munkahely azt, hogy a dolgozóknál nem lehet mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan helyre gondolok, ahol az üzleti titkok miatt nem lehet, vagy valami veszély-faktor van (pl. gyárak), hanem sima kiskereskedelmi üzlet - pl. CCC.

Azt értem, hogy mondja, hogy ne nyomkodják, hiszen dolgozni vannak ott, itt arra gondolok, hogy az öltözőbe be kell zárni - miközben simán lehet egy vészhelyzet, ami miatt el kell érni az illetőt.



ápr. 11. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Munkahelyre dolgozni vesznek fel, nem telefonálgatni. Vészhelyzetnél majd hívják a munkáltatót. Amúgy hány vészhelyzet az átlag? Nulla közeli. És az sem úgy megy, hogy én most lelépek.
ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok benne biztos, hogy megtilthatja e, de abban biztos vagyok, ha az embernél ott van a telefon, akkor nyomkodni fogja.
ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Megtilthatja. Pl. a közelünkben levő Coop, Interspar és Aldi boltok egyikében sem láttam még, hogy valamelyik dolgozó mobilozna.
ápr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
A dolgozó nem mentőautó, akit vészhelyzetben hivogatni kéne.
ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
A huszadik században remekül megvoltak a dolgozók mobiltelefon nélkül a munkahelyeken. Sőt, én magam egész a 2010-es évek elejéig.
ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja, ha lényeges, most vagyok 42.
ápr. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

Olyan helyen nem szabad dolgozni.

Ha mégis, akkor legyen a te szabályod az, hogy munka után illetve hétvégén és szabadnapokon is a" szekrényben van "a telefonod, ha esetleg vészhelyzet van és hívna a" kedves"főnökség!

Van családom. Nem tudnék ugy létezni, hogy napi 8-12órákra kockáztatom, hogy bármi baj van esetleg, nem tudom meg egy szar, embertelen szabály miatt."Baj esetén hívja a főnökséget" na majd biztosan lesz olyan jámbor és megbízható, hogy az üzenetet átadja... 🤣😡

ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Megtilthatja. Olyan vállalja el az adott munkát akinek ez megfelel. Aki magának akarja megalkotni a munkahelyi szabályokat az teremt magának önálló munkahelyet. Akkor senki nem tilthat meg semmit.
ápr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk lehet a gyarba, de nincs 1 percem se megallni hogy mobilozzak
ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

7: A mobiltelefon előtt is villámgyorsan megtudhattad, hogy ha történt valami a családoddal. Felhívták a munkahelyedet, és ott vagy a felettes szólt vagy bemondták a nevedet a hangosba.

Nyugodtan valld be, azért akarod mindenáron magadnál tartani, hogy tudd nyomkodni, amikor a főnök nem lát!

ápr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!