Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az eladóknak meg szokták...

Az eladóknak meg szokták engedni a munkáltatók, hogy náluk legyen a telefon?

Figyelt kérdés

dec. 16. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Nálunk megengedik
Nálunk megengedik, de azért vannak szabályok a használatára
Nálunk nem engedik csak az öltözőben lehet
Nálunk nem engedik
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Hát én már láttam eladónál telefont pl a Lidl-be és az Aldiban is, szóval :D
dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk lehetett, bútoráruházban. Bár a főnökasszony egyszer beszólt, hogy azt munka közben el lehet tenni, de leszartam, mert mások is használták. Nem is maradnék olyan helyen, ahol megtiltják. A család az első, muszáj hogy elérhetó legyek, bármi van.
dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Főnök meg le is bszna, ha nem lennek elerheto telefonon, szoval igen. Nyilvan nem logok egesz nap azon, de ha epp se vasarlo, se mas munka nincs, akkor hasznalom, senki nem szol erte.
dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kfc ben dolgoztam és mondták első nap hogy a telefont nyugodtan be lehet hozni abba a kis irodába. Aztán amikor használtam a szünetben kb 10 mp ig akkor meg mondták hogy de csak a gyerekeseknek lehet használniuk vészhelyzet esetén :D
dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!