Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeken miért beszélik...

A munkahelyeken miért beszélik ki egymást a másik háta mögött, es miért az utálat?

Figyelt kérdés

Jött hozzánk másik részlegre egy kollega de vagy 1 hónapja már.

Én ma beszéltem vele először, de olyanokat mondott hogy rolam már tud ezt azt pl honnan jöttem hol dolgoztam külföldön is voltam, es vmi undoritoan ocsmányan elkezdett velem beszélni.


Csak lestem, mert én csak bemutatkoztam és csak kérdeztem tőle egy szakmai kérdést aztán amiből kikevert egy ilyen személysebb "beszélgetést". Tehát soha nem is beszéltem még vele, ma mutatkoztam csak be is tehát nem is ismer de már ki vagyok beszélve és az hagyján de lenéz beszólogat!



ápr. 12. 20:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja meg ha az egyik nyomuló pasival nem jövök össze az lehord a többinek, erre azok elkezdenek engem utálni úgy, hogy engem nem is ismernek. (És azt se tudják másiknak meg lenne e esélye..)

Az emberek nem normálisak?

ápr. 12. 20:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Látják, hogy gyenge vagy...na nem fizikailag...az udvarias, csendes, nem kavaró, kicsit félszeg embert kedvelik, mert abba bele lehet rúgni, méghozzá büntetlenül...


Valójában ezek mind attól félnek, hogy őket kezdi ki valaki...tehát...személyedben találtak egy boxzsákot...


Ez van..én is jártam így, de megoldottam...

ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is azon vagyok, hpgy megoldjam. De rosszul esik.
ápr. 12. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy valódi válasz van erre:

mert a magyaroks sajnos ilyenek. Más, de civilizált nép nem ilyen.

ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Népi hagyomány(ápolás).
ápr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
4# hát akkor én nem vagyok magyar,mert soha nem csináltam ilyet és nem érdekelt mások dolgai,ha nekem mondtak valakiről valamit azt megtartottam magamnak.
ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogy hihetetlenül gyakori, elterjedt és káros jelenségről van szó, de szeretném azt hinni, hogy még nincs annyira a béka popója alatt a közmorál, hogy minden munkahelyen több ilyen egyén lenne.

Azok szoktak, amúgy, így viselkedni, akiknek vagy a lételemük a keverés, a másik szándékos hátráltatása, mocskolása, mert valami nem klappol az életükben, aztán akkor már legyen rossz a másiknak is. Vagy "szimplán" rosszindulatúak, féltékenyek, vagy ilyen közegben szocializálódtak, nőttek fel, vagy az okoz nekik örömet, ha a másikat szenvedni látják.

ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A magyarok többsége sajnos tényleg ilyen.

Lepukkant, frusztrált emberek, akik ahelyett hogy tennének azért, h jobb legyen az életük, kötözködnek, kibeszélnek másokat, okoskodnak.


Van egy eléggé túlsúlyos kolléganőm, aki ráadásul mérnök, szóval elvileg elvárható lenne tőle a normális viselkedés, de nem.. Másokat kibeszél, mindenkiről negatívan nyilatkozik, a saját rokonait kibeszéli, lehülyézi. Borzasztóan irritáló, negatív személyiség, aki még nem mellesleg baromi műveletlen is.

ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!