Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szeretnek a munkahelyen,...

Nem szeretnek a munkahelyen, de nem érdekel?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek a kollégáim. A zöme.

Nem teszek senkinek keresztbe, nem "árulkodok", semmi, de nem is nagyon beszélgetek velük. Zavar a sok semmitmondó small talk, az üres időtöltések. Szeretném csendben a munkámat végezni. A vezetéssel (talán emiatt is) viszont kijövök. Emiatt rám ragasztották, hogy puncsos vagyok, nekem bármit szabad. A csendességem miatt pedig azt, hogy beképzelt vagyok.

Rengeteg pletyka kering rólam.

A másik helyzet meg az, hogy ez engem egyáltalán nem érdekel.

Ezen még jobban meglepődnek, még inkább alátámasztják az elképzeléseiket, hogy beképzelt vagyok.


Szerintetek próbáljak változtatni a viselkedésemen, hogy mindenki szeressen, vagy jól van ez így?



2021. dec. 9. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelne, nem írtál volna róla kérdést.
2021. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged tényleg nem zavar és jó így, akkor nem kell. Most már amúgy se lenne könnyű megváltoztatni a véleményüket.
2021. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne változtass semmin, ő bajuk!

Viszont nem ők fizetik meg a munkád! ;)

2021. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es ez igaz. Alapvetően általában nem érdekel, de most megint hallottam valamit és kiderül, hogy valamilyen szinten mégis érdekel. Holnapra elmúlik gondolom. :D
2021. dec. 9. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az anyámat . Teljesen magamra ismertem :D. Viccen kívül én is ebben a cipőben járok . Már egy jó pár hónapja ezen a munkahelyen vagyok . Nem kedvelnek a kollègák annyira , mert csendes vagyok . Inkább azzal vagyok elfoglalva hogy elvégezzem a munkám . A felesleges beszélgetéseket kerülöm . A főnöksègel viszonylag elvagyok . Jobban , mint a munkatársakkal .


Azt hiszik hogy beképzelt vagyok , bár hogy őszinte legyek , már nem nagyon érdekel már .



Amúgy valóban érdekes hogy ennyire hasonlít a kettőnk dolga . Talán ez azért van , mert mindig is kinèztèk a csendesebb embereket ? A fene tudja. Szerintem ne változtassunk semmin . :D


Kitartást

2021. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jól van ez így? ***** válasza:
2021. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked is kitartást 5-ös! :)
2021. dec. 9. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Minimálisan kotyoghatnál, az emberek ha nem beszélnek vele, azt úgy veszik hogy, lenézik őket/utálják, ha erre fel a főnökséggel meg dumálsz, akkor tényleg furának tűnhetsz. Egy csendes ember a vezetéssel is csendes, sőt ott igazán csendes, szóval elég érdekes ez nekik így. Az üres beszélgetések valóban unalmasak, de azok vezetnek mélyebb beszélgetésekbe, senki nem fog rögtön egyhúron veled lenni, melyen szántó dumákat, akadémiai értekezéseket tolni, vagy éppen komoly szinten humorizálni, ahhoz idő kell.

Én azt mondom amúgy hogy smalltalkokból is lehet hasznod ha számodra fontos információk felé tereled a beszélgetést.



Persze vannak akiknek semmi nem elég, volt felettesemnek mindig leb__zott a csendeségemért, pedig beszélgettem vele azért, de nem voltam nagypofaju egy szamomra alapvetően érdektelen emberrel, az ilyenek a szar helyzetek.

2021. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez van én nő vagyok és mindent visszahallok amit rolam mondanak ami azért vicces mert tényleg alig beszelek valakivel az osztályon. Engem nem erdekel mit mond xy rolam mert látom, hogy milyen ember/ek..érzik is rajtam hogy nem kedvelem őket. Én nem fogom megjatszani magam meg úgy tenni mintha erdekelne az üres életük amikor tudom, hogy bármit mondok kiforgatják és továbbadják.

Kitartás!

2021. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, neked is! :)
2021. dec. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!