Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Étteremben dolgozók! Nálatok...

Étteremben dolgozók! Nálatok volt már olyan, hogy egy vendég fizetés nélkül akart távozni?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 08:45
A kérdező szavazást indított:
Nem, még soha.
Igen, kommentben elmesélem.
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyan nem ott dolgozom, de pont jelen voltam egy ilyen eseménynél, a biztonsági őr megfogta és felkísérték az irodába míg kiértek a rendőrök
ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Kocsival jött és fizetés nélkül távozott. Felírtuk a rendszámát is, de a tulaj aztán nem jelentette fel, mert nem volt olyan nagy összeg amit fogyasztott.
ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: Helytelen hozzáállás. Mi van, ha elhíreszteli, hogy azon a helyen nyugodtan lehet potyázni, mert úgysem tesznek feljelentést?
ápr. 14. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Adom a csávót.
ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Micsoda?
ápr. 14. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Igaz nem vendéglátás de én régen benzinkúton dolgoztam és volt rá precedens többször is hogy c kategóriás egyedek fizetés nélkül távoztak
ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: Gondolom, utána nem lettek meg.
ápr. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!