Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Elfelejtettem kifizetni a...

Elfelejtettem kifizetni a kajám az étteremben,lehet valami problémám belőle?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy egy ilyen kis kifőzdében rendeltem két adag kaját,azt mondták, hogy majd ha kihozzák akkor kell fizetni, nyugodtan üljünk le.Ettünk és kaptam egy fontos telefonhívást,ami miatt gyorsan kellett távozzunk, elköszöntünk és még mondta is a pultos, hogy további szép napot.A nagy rohanásban eszembe se jutott, hogy elfelejtettem fizetni,csak este és a hely már zárva volt.Ez Budapesten történt,de én ma korán reggel visszajöttem vidékre (csak hétvégére mentem fel). Lehet ebből valami problémám?Azon kívül, hogy elég szarul érzem magam,hogy egy kis kifőzdét lehúztam... természetesen,ha legközelebb megyek Budapestre kifizetem a kaját:)

2023. ápr. 17. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hívd fel őket, tisztázd a helyzetet és kér egy számlaszámot, ahová elutalhatod a pénzt.
2023. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb, amit előző mondott :)


Ha a kifozdet nem is huztad le számottevően, szegény eladó/pultos lehet most számolgatja, hogy is van ez, mit rontott el. Párom járt ugyan így, vissza ment, kifizette, és nagyon hálásak voltak, kapott egy üveg kólát ajándékba:)

2023. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igy van hivd fel oket :). szegenypultos lehet a vegen tole huzzak le a hiba miatt. te meg szuper rendes vagy hogy igy torodsz evvel
2023. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Problémád elvileg lehet. De nem szándékos volt, csak ha úgy van a rendőrt ez nem fogja érdekelni (sajnos nem teheti). Nem hinném, hogy idáig fajul a helyzet. De tényleg meglehetne azt csinálni amit #1 is mondott, vagy hogy legközelebb fizeted, ha ott vagy.
2023. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben,ez szerintem is jó ötlet, köszönöm a válaszokat,holnap intézkedem:)
2023. ápr. 17. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert. Az mondjuk biztos, hogy meg fognak lepődni :)


Velem olyan volt egyszer, hogy szoltam a kasszásnak, hogy nem jól adott vissza. Nem szoktam számolgatni. De az feltű volt. 2ezrest adat, 1000 valamenyit fizettem és vissza kaptam több mint kétezret. Raktam volna elfele és nézem, hogy ebben van kétezres. Úgy adtam vissza, hogy elnézést, de nem jól adott vissza. Ott is hálás volt a boltos néni, hogy szóltam. De ez tényleg olyan, hogy ha akkor nem veszem észre, akkor fel se tűnik később.

2023. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az ötletet, miszerint hívd fel őket.
2023. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ember vagy maradj mindig ilyen :)
2023. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
43%
Hívd fel őket és egyeztesd le, hogy szeretnék.
2023. ápr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!