Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakör passzolna...

Milyen munkakör passzolna hozzám a legjobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szeretném nagyon részletesen leírni a problémám, mert túl sokrétű, így összefoglalnám inkább gyorsan, de lényegretörően:

Jelenleg 3 éve dolgozok kereskedelemben, mint csoportvezető. Most kezdtem úgy érezni, hogy a kereskedelmi légkör (váltakozó munkarend, hétvégi munka) kezd kicsit nehezen tartható lenni, pláne, hogy most nemrég született második gyermekem. Ezen kívül egyéb problémák is vannak, de most első körben nem erre fókuszálnék. Egy szóval úgy érzem, hogy eljött az idee a váltásnak.


Amit rólam tudni kell:

- van befejezett gazdasági egyetemi végzettségem (gazdaságinformatika)

- dolgoztam IT területén, mint projektmanager (de az IT területe nem vonz

annyira)

- 3 éve vezetőként funkcionálok (döntéshozatal, kreatív gondolkodás,

csapatfejlesztés, adminisztráció, stb.)

- nagyon szeretek emberekkel foglalkozni, csapatot építeni

- szeretek kommunikálni, kapcsolatokat kiépíteni

- szervező képességem is többször megállta a helyét a munkám során

- továbbá nem szeretek irodában ülni heti 40 órát (természetesen napi 2-3

órával semmi probléma nincs, de ha lehet akkor inkább mozognék--> nyitott

vagyok akár napi utazásokra is, de állandó lakhellyel, költözési

hajlandóságom nincs)


Szerintetek milyen münkakörre keressek? Milyen normál műszakos szakma van, ami hasonló, akár releváns a mostanihoz és a tapasztalataimhoz?


Amik biztosan, elvi okból is kizárva: MLM (biztosítós/pénzügyi tanácsadás), ingatlanközvetítő


Előre is nagyon köszönöm a segítséget! :)


U.i.: Fizetési igeényem sem túl magas, jelenleg első házasok kedvezményével és családi pótlékkal átlag kb. 400.000-410.000 a havi jövedelmem. Ennél kicsit többet szeetnék, kb 500.000, de minimum kb. 450.000.



ápr. 14. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd ezzel, hogy feljebb teszed a bérigényt. Egyetemi diplomaval, vezetői tapasztalattal ez a bér szanalmas, ne haragudj.
ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!