Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma el kellet mennem mert hívot a főnök. Mikor vissza mentem pont hallotam ahogy kibeszélnek a kolléganőim.

Tudni kell hogy egymást is folyton kibeszélik, furják egymást. Nem akarok vele folyni ezekbe.

Olyanokat mondtak hogy engem utálnak a főnökök, meg mondták nekik hogy szólni kéne a csoport vezetőnek hogy küldjenek el.

Pedig én dolgozom a legtöbbet közölük. Az megint más hogy hazudgálnak éjjel nappal. Pl csinálom a dolgom a másik hamarabb haza pattant, eközben találkozót a kis főnökkel aki meg kérdezte hol vagyok, erre azt felelte hát bent telefonozik az öltözőbe.

És ezeknek a bánatoknak hisznek... Nem értem mért nem tudnak békén hagyni.


ápr. 17. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tudni kell hogy egymást is folyton kibeszélik, furják egymást."


Én azon csodálkozom, hogy egy ilyen helyen még ott vagy, és nem már régen keresnéd a másik munkahelyet. Az sem igaz, hogy mindenhol ilyen emberek vannak, mert nem igaz.

ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1+ Ilyen emberekkel még komolyabb eredményeket sem lehet elérni, nem hogy jól melózni. Egyrészt mert becstelenek, és az ilyenek egytől egyig megvásárolhatóak. Mindig annak susognak akitől többet várnak.. Nem is értem a főnökségeteket, hogy ez fel sem merült bennük, hogy szó szerint az ilyenek életveszélyesek a cégre nézve hosszútávon.
ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*életveszélyesek a cégre nézve hosszútávon-biztonságilag.
ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vezetés is szar nálatok. Ha közvetlen főnök fülön csípi Juliskát lógásért, akkor adjon már egy ordas nagy lebszást, ne azt kérdezgesse hogy Mariska éppen mit csinál.
ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak pont az Juliska így mentete magát szépen kifelé. Borzalmasak, de komolyan mondom idegileg nem lehet bírni.
ápr. 18. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor válts. Ha a vezetés szar, akkor menekülni kell.
ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan rosszindulatúak az emberek. Félek váltani.
ápr. 18. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol. Ahol a vezetés normális, ott meg lehet maradni.
ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!