Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Észrevettem, hogy a kollégám...

Észrevettem, hogy a kollégám lop! Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés

Szolgáltató szektor, szóval nem tárgyi lopásról van szó. A főnökünkkel abban állapodtunk meg, hogy a bevétel X %-át leadjuk, így nincs bérleti díj.

Észrevettem, hogy kollega nem annyi időt ír be, amennyit a vendég bent van - azaz hosszabb szolgáltatást nyújt, de az előjegyzésekben a kevesebb van beírva.

Hogyan derüljön ki az igazság úgy, hogy önmagát buktatja le?

Köszi!



ápr. 17. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Hogyan derüljön ki az igazság úgy, hogy önmagát buktatja le?


Sehogy kis rosszindulatú emberke.

ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Rosszindulatú? Rám célzol?

Melyik részét tartod rosszindulatnak?

ápr. 17. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Rám célzol?


Nem a szomszéd Pista bácsira. Jaj istenem sok ész.......

ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerinted korrekt dolog meglopni azt az embert aki munkát ad?
ápr. 17. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha x százalékot le akarnak vonni és nem fix összeget akkor valahogy adja is magát az hogy papiron a bevételeket csökkenteni fogják.


Egy rakat cég is azt csinálja hogy minél több (fijtív)költségszámlát számol el hogy ninél alacsonyabb legyen a nyereség, mert azt adóztatja a nav..


Tehát a bevétel lefölözések hatása, hogy bevételeket kell csökkenteni.

ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Folyt .Eleve százalékot nem volt korrekt kérni. Fixet illett volna. A fejétől vérzik az egész.
ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Itt most a főnők felé való lopásról van szó. Ő megkapja a vendégtől a kezelés árát, le kellene adni ugye X %-ot, de nem annyiból ad le amennyit kapott, hanem kevesebb összegből. A NAV egy másik kérdés. Itt arról van szó, hogy vállalkozóként egy gyönyörű szalonban nem bérleti díjat fizetek, hanem szolgáltatás után... tehát a főnök van meglopva...
ápr. 17. 19:07
 9/13 A kérdező kommentje:
7/8: kezdő vállalkozóknak, vendégkör nélkül nagy segítség, mert nem tudod még kitermelni a vállalkozás költségeit. Nincs ebben semmi inkorrekt, mindennek van előnye, hátránya
ápr. 17. 19:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a főnök elég dörzsölt lehet ahhoz, hogy meg tudja védeni az érdekeit.
ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!