Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak most magammal?

Mit csináljak most magammal?

Figyelt kérdés

Van egy főállásom és amellett dolgozom, mint villanyszerelő, beugrósként. 4 éve vagyok benne, terveztem az évre, hogy kiváltom a vállakozóit és már magam fogok munkát vállalni.

Erre nem elég, hogy beállt a piac, még a mellékállásom is megszűnt, mertt a cégnek nincs annyi munka és értelemszerűen azt küldik el, aki csak beugrósként van. Buktam a vállalkozást, meg a munkát is.


Most itthon vagyok már egy hónapja. Először "jó" volt, mert itthon mindent el tudtam rendezni, de már most zavar.

Illetve érezzük azt is, hogy nem annyi a bevételem. Az évre megvolt, hogy mit kell befejezni a házon, de így erre se nagyon lesz pénz, max a töredéke.

Egyre rosszabbul érzem magam emiatt.


Más hogyan jött ki ebből?


ápr. 19. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Keresett új munkát.
ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg keresel más céget, ahol beugrósként tudnak alkalmazni. Talán sikerrel jársz. Én a helyedbe azokat is megpróbálnám, ahol teljes állásba keresnek villanyszerelőt, és be próbálkoznék beugrósként. Talán a főnök úgy van vele, hogy jobb, mint a semmi. Illetve az ismerőseid körében érdeklődj, hátha valaki tud ajánlani valamit. Akár ismerősnél villanyszerelési munkálatok, ahol nem kérnek számlát és addig még nem lesz valami biztos a sok kicsit össze tudod tenni. Sok kicsi, sokra megy.
ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
ha beszelsz nemetül, tudok melot...
ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!